Menu

 

МЕРЕЖА НЕЗАЛЕЖНИХ ГРОМАДСЬКИХ ЗМІ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ

#новини Київщини

#Ірпінь #Буча #Гостомель #Бородянка #Ворзель #Коцюбинське

Інформаційний портал - Информационный портал. Новости Киевщины, новости Киевской области

Армен Согомонян: против Карплюка возбудили уголовные дела за подкуп избирателей. Видео

Армен Согомонян: против Карплюка возбудили уголовные дела за подкуп избирателей. Видео

Общественный деятель Армен Согомонян, 11 июля в коротком видео утверждает, что были возбужденены уголовные дела по фактам подкупа избирателей кандидатом Владимиром Карплюком. Согомонян подчеркнул, что сделает все возможное, что бы эти уголовные дела "не развалились" в прокуратуре.

Карплюк подкупает избирателей /></p>
<p style=Карплюк подкупает избирателей /></p>
<p style=Карплюк подкупает избирателей /></p>

<iframe src=

Подробнее ...

Два шляхи однієї цілі

Два шляхи однієї цілі

Дорогі друзі! Доброго дня!
12 липня Свята Христова Церква урочисто вшановує пам'ять святих первоверховних апостолів Петра та Павла. Це великі угодники Божі, які своїм прикладом вчать нас жити за Євангелієм.


Апостоли Петро і Павло — дві дуже різні людини. Петро не мав освіти для проповідницьких праць. Його завданням було прогодувати сім'ю. Але Господь дивиться не на освіченість. Господь дивиться на серце і дає знання на стільки, на скільки зможе вмістити серце. Серце апостола Петра виявилося великим і вмістило багатьох язичників та юдеїв. Та є в образі Петра моменти, які бентежать. Наприклад, він тричі відрікся від Христа. Що хотів цим показати Господь? Що ми не повинні сподіватися лише на свої сили та розум, бо у момент випробувань наша воля і твердість духу можуть зрадити нам. Згадаймо, як на Таємній вечері Петро запевняв Христа: "Навіть якщо треба вмерти за тебе – я не відречуся". Але в ту ж ніч тричі відрікся. Цим Господь хотів осоромити нашу з вами самовпевненість.
Але щоб стати угодником Божим, перш ніж Христос скаже Петру: "Паси вівці мої", – Він побачить в серці свого учня глибоке покаяння. За переказами, до самої смерті щоранку, щойно півні починали співати (а у Віфлеємі півні починають співати після другої години ночі), він вставав на молитву. На його обличчі були рубці від сліз! Тож апостол Петро – це приклад не стільки першості, скільки покаяння і смирення.
Апостол Павло - зовсім інша особистість: освічений, знає єврейський закон, громадянин Риму. Як знавець всього єврейського закону, Савл (перше ім'я апостола Павла) ненавидів християн, брав участь у вбивстві первомученика Стефана. В апокрифах ідеться, що Божа Мати, яка теж бачила цей злочин, молилася про апостола Павла, щоб Господь умудрив і наставив його на Шлях Істини. Зрештою, Господь дорогою в Дамаск Сам з'явився Савлу і сказав: "Савле, Савле, навіщо ти мене гониш?". Після цього три дні Савл був сліпим, але прозрів з ласки Божої і став найбільшим проповідником Христовим. Приклад Савла-Павла показує, що без волі Божої ти ніхто.
Ми бачимо нерівність характерів, вченості Петра і Павла. Але для Господа важливо не те, які ми різні чи однакові. Для Нього важливо, які цілі ми ставимо перед собою. А головні цілі незмінні – спасіння і обоження, яке і є вершиною, і щоденна праця над собою в очищенні себе від гріха молитвою і покаянням.
Запрошуємо всіх на богослужіння 12 липня у п'ятницю на 9.00 ранку.
Наш храм знаходиться за адресою м. Ірпінь вул. Котляревського 50а, у Покровському парку (дерев'яних скульптур), навпроти Алеї Героїв АТО.
#Українська_Церква_Ірпінь
#ПЦУ_Ірпінь
#церква #ірпінь #українська_церква #православний_храм #пцу #пцу_ірпінь #покрова #покрова_ірпінь #Петра_і_Павла
Подробнее ...

Внимание инвесторам: возможный очередной недостой в Ирпене ЖК "Делюкс"

ЖК Делюкс в Ирпене афера?

Один из менеджеров компании Евро оксна, Юлия Гилярная на своей странице в Фейсбуке рассказала о сложности работы с ЖК "Делюкс" и сделала предположение, что этот ЖК могут и не достроить. О своих наблюдениях и саму ситуацию подробно описала в посте. 

girlyandnayaВнимание, инвесторы новостроек Ирпеня! Невеселенький пост о застройщике-мошеннике. Особенно это касается инвесторов ЖК «Делюкс» по ул. Соборная, 9, г. Ирпень.
Попробую вкратце рассказать свою историю. Я, Гилярная Юлия, https://www.facebook.com/profile.php?id=100009870963412
владелец оконной компании «Evro-Okna» https://www.facebook.com/evrookna19/ Помимо розничных продаж, занимаюсь остеклением новостроек.

По рекомендации я пришла к Ячиченко Игорю Андреевичу. Перед началом сотрудничества, по традиции, разузнала о нем, что смогла. И хотя информации было мало, но ничего плохого не нашла. Итак, мы договорились о подрядных работах. Первое, что меня насторожило, промедление с заключением договора на работы по монтажу. Но при этом он достаточно легко оплатил по безналу стоимость окон непосредственно на завод, не мне. Суммы прошли двумя платежами от разных фирм, как оказалось позже - подставных. И тут завертелось... Завод привез окна, начались работы по монтажу, а этот товарищ ежедневно держал меня в постоянном стрессе своими выходками: то очень сильно подгонял, хотя мы и никого не задерживали по работам, то придирался, то звонил с утра до ночи, ставя новые условия и задачи. Когда я обращалась за предоплатой за монтажные работы, в ответ слышала бредовые отговорки, типа «сначала покажите работу». Подумала, что просто тяжелый клиент, бывает... Хотелось поскорее все закончить и забыть этот объект. Но после двух недель кошмара нервы полностью сдали, и я остановила работы до выяснения всех вопросов. Общалась с ним насколько могла вежливо и готова была к конструктивному сотрудничеству. В итоге, он понял, что без денег я точно работать не буду (а к этому моменту было сделано, на минуточку, 70% работы, на сумму 30 тыс. грн.) и начал звонить на завод, чтобы потребовать (внимание!!!) возврат средств! Потому что окон, которые он оплатил, видите ли нет…

  igor yachichenko
На заводе, естественно, не сразу поняли, как это: все окна выехали, а он говорит, что их нет... Но поскольку господин Ячиченко оплатил окна, но отказывается оформить документы, подтверждающие факт их наличия, может требовать деньги обратно!!!
Я была в шоке. Конечно же, начался скандал. Штрафные санкции и суды вообще никому не нужны. Чтобы доказать факт наличия окон на этом объекте, я хитростью зашла на стройку и сняла видео, где на каждом изделии видна маркировка завода. Но что же делать и как закрыть документы, остается под большим знаком вопроса.
Я общалась со многими людьми, которые могли бы помочь, в том числе и с генподрядчиком, который строил этот дом. Как оказалось, застройщик до сих пор не рассчитался за крышу, за кран и отказывается платить 700 тысяч за уже сделанную работу. Сумма огромная, и генподрядчик, конечно же, подает в суд. Я буду выступать свидетелем обязательно!

delux perepiska

Итог! Вероятность того, что этот застройщик достроит дом, низкая. Несмотря на «экономию» денег за счет обмана подрядчиков, все же огромное количество судебных дел, долгов и испорченная репутация никуда не денутся! И где гарантия того, что завтра этот застройщик не «кинет» своих инвесторов?! Будьте осторожны!!!

С уважением, предприниматель, мама троих детей, коренная ирпенчанка

P.S.: Друзьям и просто неравнодушным буду благодарна за репост!

okna delux

Подробнее ...

Карплюк програє вибори? Самі про себе пишуть фейки та самі коментують….

Карплюк програє вибори? Самі про себе пишуть фейки та самі коментують….

Провладні прихильники «фейків» вдалися до нової тактики: на зливних бачках типу «Антикор» та «Фром-юа» були опубліковані замовні матеріали, які так і обурили «перемогаючого всіх і всюди» Карплюка.

 Схоже, що справи кандидата Карплюка дійсно дуже погані, бо після публікації «розгромних» рейтингів на фейковуму сайті «Правда Ірпеня», він випускає цілий відео-ролік через прості замовні статті на сайтах-смітниках, на які не варто взагалі звертати уваги.

karpluk from

Нагадаю, що визнання сайтів «Антикор» та «Фром.юа» разом із «Правдою Ірпеня» і «Містоінформ» фейковими, не заважало команді Карплюка регулярно постити фейкові новини з них та замовляти (припущення) матеріали про активістів і журналістів Ірпеня.

До фейків вдається лише провладна команда Карплюка. Про це ми неодноразово писали. На нашу думку, після виходів першої серії програми «Дезрада» про кримінальну діяльність В. Карплюка, його оточення відчайдушно намагається відволікти увагу на дешеві замовні статті «а-ля секс-скандал».

Подробнее ...
Подписаться на этот канал RSS

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

"Інформаційний портал" є головним сайтом мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця:

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Інформаційний портал" ОБОВ'ЯЗКОВА!