Menu

 

МЕРЕЖА НЕЗАЛЕЖНИХ ГРОМАДСЬКИХ ЗМІ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ

#новини Київщини

#Ірпінь #Буча #Гостомель #Бородянка #Ворзель #Коцюбинське

Інформаційний портал - Информационный портал. Новости Киевщины, новости Киевской области

В Ирпене на новой набережной сломался мост… фото

В Ирпене на новой набережной сломался мост… фото

Ночью 6 июля, во время празднования «Ивана Купала» сломался один из мостов новой набережной.

Напомним, что сама набережная была сдана в эксплуатацию всего год назад, а декоративные и халтурные работы, проводимые в Ирпене иногда ломаются, не прослужив общине города не более 1-2 лет. Естественно подрядчики «родственники» членов исполнительного комитета, не несут никакой ответственности. Как пишут в комментариях - постарадала девочка, у которой шок и сбитые коленки + потерянный телефон. 

most irpen0607 6

‎Михайлина Скорик-Шкарівська: "

Для тих, хто щиро перейнявся долею заваленого пішохідного моста, що з'єднував вулицю Стельмаха та набережну на ірчці Ірпінь, маємо гарну новину - дівчата з фото уже біжать його ремонтувати.

А ми ж шукаємо вартість конструкції, і все ніяк не можемо знайти. Зате вже знаємо проектанта - це ось ця фірма-прокладка, через яку Карплюк і його послідовники пропускають бюджет Ірепня. Комапнія отримала гроші за проект всієї "вхідної групи" з того боку, яка виявилася небезпечною для людей.

Вона ж виконала робіт на набережній на місльйони гривень, а також, виявляється, ремонтує шкільні туалети - всі ті, які досі не мають дверцят і перегородок.

Нагадую, що приймає всю цю халтуру КП Ігоря Дворнікова - людини з найвищою зарплатою, яка щороку отримує мільйони за технагляд. Красиво жити не заборониш ))"

В Ирпене сломался мост

В Ирпене сломался мост

В Ирпене сломался мост

В Ирпене сломался мост

Реакция властей и их шутов:

most irpen0607 5

 

Ранее, ливень смыл пиар-набережную Карплюка в Вишневом:

 

Подробнее ...
Подписаться на этот канал RSS

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

"Інформаційний портал" є головним сайтом мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця:

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Інформаційний портал" ОБОВ'ЯЗКОВА!