Menu

 

МЕРЕЖА НЕЗАЛЕЖНИХ ГРОМАДСЬКИХ ЗМІ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ

#новини Київщини

#Ірпінь #Буча #Гостомель #Бородянка #Ворзель #Коцюбинське

Директор департаменту освіти Київської області Рогова мстить засновниці «Місто професій»? Відео звернення.

Директор департаменту освіти Київської області Рогова мстить засновниці «Місто професій». Відео звернення. Директор департаменту освіти Київської області Рогова мстить засновниці «Місто професій». Відео звернення.

 Про це пиши на своїй офіційний сторінці у Фейсбуці Тетяна Люлька, яка є засновником проекта «Місто професій». Проект «Місто професій» був реалізовано в 32 містах, а учасниками стали понад 400 000 дітей. Тетяна звинувачує Рогову у тому, що вона гальмує ініціативу людей, та ставить свої інтереси вище за професійних.

 Сам пост: 

Тетяна ЛюлькаОбурення. Лють. І розпач.Обурення. Лють. І розпач.

Помста директора департаменту освіти Київської області.
Мене звати Тетяна Люлька. В 2014 році я заснувала проект Місто Професій В 2017 ми його реалізували в 32 містах. Понад 400 000 дітей стали учасниками. ❗️❗️❗️Це наймасштабніший проект в Україні
13 квітня я написала пост про директора департаменту освіти Київської області пані Рогову.

Посилання на пост нижче.https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1668002136579831&id=100001101838071
Моє обурення про зухвале ставлення, коли пані Рогова зазначила, що без її дозволу жоден проект в її області не відбудеться.
Через кілька днів кожен навчальний заклад Київської області отримав лист. Що приймати участь в МІЖНАРОДНИХ чи ВСЕУКРАІНСЬКИХ проектах навчальні заклади можуть ТІЛЬКИ за погодженням з департаментом освіти. Скрін додаю. Збіг це чи ні. Вирішуйте ви.

Сьогодні, 12 травня Міжнародний проект "Місто Професій" відбувся в Білій Церкві.ВІСІМ навчальних закладів місяць готувались зробити майданчики з професіями. ЦЕ БУВ ЇХ ШАНС РОЗПОВІСТИ ПРО СЕБЕ ПОТЕНЦІЙНИМ АБІТУРІЄНТАМ.Вчора, за добу до заходу, УСІ відмовились від участі. Кожен намагався якось логічно пояснити але лише в одному закладі наважились сказати правду:- нам усім заборонили. Рогова заборонила.Лють і розпач. Розпач і лють.

ЧОМУ якась особа поставила власні інтереси вище професіональних. ЯК така людина може очолювати такий важливий напрямок, як освіта.
Але пані Рогова прорахувалась в своїй помсті і бажання помститись проекту в одному. Я не займаю впливову посаду. Не маю великих капіталів. Не намагаюсь «порєшать». Мій проект був до неї і буде після неї. Вона гвинтик системи. Я вільна і не від кого не залежна людина. Її будуть прикривати по вертикалі. Мене підтримувати такі ж вільні люди.І правда має властивість проростати.Крізь гниль якою обкладають звичайних людей. Переконуючи, що вони нічого не варті. Так буде не завжди.

❗️Вимагаю службового розслідування згідно ст. 364 КК України «Зловживання службовим становищем».❗️Відповідні листи та звернення будуть направлені вже в понеділок.Рогова директор освіти Київської області
НАЙГОЛОВНІШЕ.Кожен з навчальних закладів, що хотів приймати участь і не зміг - це уособлення незахищеності вчителів. Чи могли вони не дивлячись на заборону, В ІНТЕРЕСАХ навчального закладу створити сьогодні майданчик на @місті професій? Ні. Вони боялись. Усі бояться вертикалі, що створена в системі освіти в Київській області. Посади займають - друзі, куми, родичі.

Я буду звертатися до міністерства освіти з ініціативою створення комісії щодо захисту прав і інтересів вчителів. Не розповідайте мені про профсоюз. Вони не працюють. Вчителі мають право на відстоювання своїх інтересів. Але їх голос звучить пошепки, бо департамент освіти очолює людина, що здатна лише на помсту проекту про який вона навіть нічого не знає.
Звертаюсь до вас усіх.Я готова бути одна в боротьбі проти системи.Але я вірю, що таких як я багато.

skrin osvita

 

Последнее изменениеВоскресенье, 13 мая 2018 14:41

Дополнительная информация

Медиа

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

"Інформаційний портал" є головним сайтом мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця:

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Інформаційний портал" ОБОВ'ЯЗКОВА!