Menu

 

МЕРЕЖА НЕЗАЛЕЖНИХ ГРОМАДСЬКИХ ЗМІ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ

#новини Київщини

#Ірпінь #Буча #Гостомель #Бородянка #Ворзель #Коцюбинське

В Ірпінь завітала "Традиція і Порядок"

В Ірпінь завітала

Беззакаоння в Ірпені не залишається непоміченим навіть в порівняно невеликих масштабах. Активісти руху "Традиція і Порядок" днями завітали на центральний ринок Ірпеня де викрили так звану "наивайку" - незаконний пункт продажу алкоголю.

58543882 2359436267675209 2129349205154594816 n

"Продаж сурогатного алкоголю, розповсюдження наркотичних речовин, рекет, напади на відвідувачів ринку — все це стало можливим завдяки (без)діяльності адміністрації та охорони ринку.
Тож представники руху Традиція і Порядок вирішили поїхати в Ірпінь та перевірити що відбувається в місті на власні очі.

На жаль, скарги місцевих підтвердилися. В наливайці, яку адміністрація чомусь називає «кафешкою» сурогатнй алкоголь ящиками зберігається в старих і негігієнічних пляшках від іншого напою, звісно що без акцизу. Натомість адміністрація робить круглі очі, стверджує, що вперше про таке чують і вказуює на охорону, яка, звісно, теж нічого не знає та «охороняє тільки вночі». Цікаво, що ж тоді серед білого дня на ринку робив начальник охорони зі своїми підлеглими, з якими ми спілкувалися?" - такого змісту повідомлення міститься на facebook-сторінці Традиції і Порядку.

Screenshot 8

Відомо, що активісти даної сили проти хаотичної забудови та підпалів зелених насаджень. Як скористається повідомленням про безлад на ринку міська влада залишається очікувати - розпочне забудову на ласомому шматочку землі в центрі міста щоб знищити наркоманію та незаконну торгівлю алкоголем як явище як це було із парками чи посилить охорону порядку - залишається невідомим.

Інформація про факт злочинів на центральному ринку вже відома місцевим активістам інших рухів та буде також взята на контроль.

Дополнительная информация

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

"Інформаційний портал" є головним сайтом мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця:

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Інформаційний портал" ОБОВ'ЯЗКОВА!