Menu

 

МЕРЕЖА НЕЗАЛЕЖНИХ ГРОМАДСЬКИХ ЗМІ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ

#новини Київщини

#Ірпінь #Буча #Гостомель #Бородянка #Ворзель #Коцюбинське

Наближається свято Пресвятої Трійці

Наближається свято Пресвятої Трійці

Наближається свято Пресвятої Трійці. Це день, коли Святий Дух у вигляді вогняних язиків зійшов на апостолів, перемінивши простих рибалок на палких проповідників Слова Божого. Чи задумувались ви над тим, в який храм піти? Де освятити зілля та квіти, які традиційно освячують у цей день?

Можливо, щось нове відкрити для себе в Ірпені? Сьогодні познайомлю вас з парафією Покрови Божої Матері, яка належить до Православної Церкви України, що 6 січня 2019 року отримала Томос. Це документ про незалежність УкраїнськоїЦеркви і копія цього документа знаходиться у храмі.  Храм розташований у Покровському парку (8-ма лінія), на вулиці Котляревського, навпроти Алеї Героїв АТО. Зовні він ще недооблаштований, але всередині - світло і затишно. У цій церкві служать два священники - настоятель отець Богдан та отець Володимир. На богослужіннях співає професійний мішаний квартет, діє недільна школа для дітей та підлітків, звершуються таїнства хрещення, вінчання та інші.

 

Завітайте на сайт (https://pokrovairpin.org.ua/) та групу у мережі фейсбук (https://www.facebook.com/groups/393039864448193/) щоб більш детально ознайомитись із життям громади та розкладом богослужінь.

Хто хоч раз відвідав його, спілкувався із духовенством, відчув атмосферу прийняття і доброзичливості, яка там панує, знову хоче повернутись сюди. Запрошую і вас відкрити для себе цей храм! А хто вже  там бував, поділіться своїми думками та враженнями в коментарях!

Дополнительная информация

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

"Інформаційний портал" є головним сайтом мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця:

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Інформаційний портал" ОБОВ'ЯЗКОВА!