Menu

 

МЕРЕЖА НЕЗАЛЕЖНИХ ГРОМАДСЬКИХ ЗМІ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ

#новини Київщини

#Ірпінь #Буча #Гостомель #Бородянка #Ворзель #Коцюбинське

Трасу біля "Водоканала" перекроють 13 липня ошукані інвестори р-на "Благодатний"

Трасу біля

В понеділо 8 липня було опубліковано звернення до мешканців Ірпеня від ошуканих інвесторів р-на "Благодатний"  та "Фреш": 

13.07.2019р. об 11 годині Ми, ОШУКАНІ ІНВЕСТОРИ, районів «БЛАГОДАТНИЙ» та «ФРЕШ», які вклали власні кошти у будівництво власних квартир та залишились БЕЗ НІЧОГО, будемо проводити мирне зібрання на кільці при в’їзді в Ірпінь на новій трасі, зупинка «Водоканал», щоб ВЛАДА ІРПІНЯ, яка прикривала цю АФЕРУ і НІЧОГО НЕ РОБИЛА, все ж таки нас ПОЧУЛА!!!

ЗВЕРТАЄМОСЬ ДО МЕШКАНЦІВ ІРПІНЯ З ПРОХАННЯМ ЗКОРЕГУВАТИ СВОЇ ПЛАНИ НА ВИЗНАЧЕННИЙ ЧАС, ЩОБ УНИКНУТИ МОЖЛИВИХ НЕЗРУЧНОСТЕЙ. КОЖЕН З НАС МОЖЕ В СВОЄМУ ЖИТТІ ПОТРАПИТИ В ТАКУ ШАХРАЙСЬКУ АФЕРУ, НАВІТЬ КОЛИ ВИ ВСЕ ПРОРАХУВАЛИ ТА ВСЕ ПЕРЕВІРИЛИ. ЯКЩО В НАШІЙ КРАЇНІ НЕМАЄ ЗАКОНІВ, ЯКІБ НАС ЗАХИСТИЛИ, НЕМАЄ ПОЛІЦІЇ І ПРОКУРАТУРИ, ЯКІ Б ЗНАЙШЛИ ТА ПОКАРАЛИ ВИННИХ, ТО ЗАЛИШАЄТЬСЯ ВИБОРЮВАТИ СВОЇ ПРАВА ТІЛЬКИ МІТИНГАМИ І ПРОТЕСТАМИ.

 

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

"Інформаційний портал" є головним сайтом мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця:

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Інформаційний портал" ОБОВ'ЯЗКОВА!