Menu

 

МЕРЕЖА НЕЗАЛЕЖНИХ ГРОМАДСЬКИХ ЗМІ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ

#новини Київщини

#Ірпінь #Буча #Гостомель #Бородянка #Ворзель #Коцюбинське

Акція ошуканих інвесторів ЖК «Благодатний»

Акція ошуканих інвесторів ЖК «Благодатний»

11 липня 2019 року об 10 годині біля Ірпінської міської ради (вул. Шевченка, 2А) відбудеться мирне зібрання ошуканих інвесторів ЖК «Благодатний», на якому буде висунуто ряд вимог міській владі у зв’язку з її бездіяльністю в допомозі інвесторам, які вклали свої кошти у будівництво великого комплексу в Ірпені.

13 липня 2019 року об 11 годині на кільці автодороги Р30 (початок вулиці Університетської) акцію буде продовжено шляхом перекриття руху транспорту в бік міста Києва.

Організаторами даної акції є ошукані інвестори мікрорайону «Благодатний».

Фізичні особи, які взяли на себе зобов’язання з будівництва семи ЖК, що входять у мікрорайон «Благодатний» – Кіраковський М.В., Зібарєв А.О., Дяківський Р.П. та Глухоман В.В. – самоусунулися від виконання своїх обов’язків за договорами з інвесторами. Фактично 2 роки не будуються будинки, які входять до складу мікрорайону: ЖК «Княжий Двір», ЖК «Панорамний», ЖК «Панорамний 2», ЖК «Фреш Сіті», ЖК «Шервуд Парк 1», ЖК «Шервуд Парк 2» та ЖК «Южний».

Наразі 7 будинків, що входять до складу «Благодатного», знаходяться у замороженому стані. А, отже, близько 1000 осіб не можуть отримати своє житло та вимушені шукати шляхи вирішення проблем із будівництвом.

Зокрема, на минулому мирному зібранні інвесторів очільниця міста Анастасія Попсуй, пообіцявши всіляке сприяння інвесторам в захисті їхніх законних прав, досі не виконала обіцянки – не доклала жодних зусиль для допомоги громаді.

Окремо також слід зазначити, що Ірпінський відділ поліції ГУНП в Київській області більше 2-х років не проводить слідчих дій відносно засновників компанії Кіраковського М.В., Зібарєва А.О., Дяківського Р.П. та Глухомана В.В., що є грубим порушенням прав інвесторів та діючого законодавства.

Проблема недобудов негативним чином відображається на іміджі міста Ірпінь та, відповідно, впливає на розвиток міста, а недбалість і бездіяльність органів влади та місцевого самоврядування стосовно даної проблеми призводить створює атмосферу нульової законності в місті. Саме тому ошукані інвестори ЖК «Благодатний» проводять акцію з метою нагадування міській владі про необхідність пошуку рішення проблеми, що виникла.

Під час акції будуть озвучені вимоги до міської влади, Національної поліції та інших відповідальних органів та осіб.

Доєднатися до події можна у мережі Фейсбук за посиланням:
https://www.facebook.com/groups/926603517671111.

Детальніше читайте: https://www.facebook.com/groups/926603517671111/

Дополнительная информация

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

"Інформаційний портал" є головним сайтом мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця:

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Інформаційний портал" ОБОВ'ЯЗКОВА!