Menu

 

МЕРЕЖА НЕЗАЛЕЖНИХ ГРОМАДСЬКИХ ЗМІ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ

#новини Київщини

#Ірпінь #Буча #Гостомель #Бородянка #Ворзель #Коцюбинське

Карплюк програє вибори? Самі про себе пишуть фейки та самі коментують….

Карплюк програє вибори? Самі про себе пишуть фейки та самі коментують….

Провладні прихильники «фейків» вдалися до нової тактики: на зливних бачках типу «Антикор» та «Фром-юа» були опубліковані замовні матеріали, які так і обурили «перемогаючого всіх і всюди» Карплюка.

 Схоже, що справи кандидата Карплюка дійсно дуже погані, бо після публікації «розгромних» рейтингів на фейковуму сайті «Правда Ірпеня», він випускає цілий відео-ролік через прості замовні статті на сайтах-смітниках, на які не варто взагалі звертати уваги.

karpluk from

Нагадаю, що визнання сайтів «Антикор» та «Фром.юа» разом із «Правдою Ірпеня» і «Містоінформ» фейковими, не заважало команді Карплюка регулярно постити фейкові новини з них та замовляти (припущення) матеріали про активістів і журналістів Ірпеня.

До фейків вдається лише провладна команда Карплюка. Про це ми неодноразово писали. На нашу думку, після виходів першої серії програми «Дезрада» про кримінальну діяльність В. Карплюка, його оточення відчайдушно намагається відволікти увагу на дешеві замовні статті «а-ля секс-скандал».

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

"Інформаційний портал" є головним сайтом мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця:

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Інформаційний портал" ОБОВ'ЯЗКОВА!