Menu

 

МЕРЕЖА НЕЗАЛЕЖНИХ ГРОМАДСЬКИХ ЗМІ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ

#новини Київщини

#Ірпінь #Буча #Гостомель #Бородянка #Ворзель #Коцюбинське

АНЖЕЛА МАКЕЄВА ПІДТРИМАЛА ПАРТІЮ «СЛУГА НАРОДУ»

АНЖЕЛА МАКЕЄВА ПІДТРИМАЛА ПАРТІЮ «СЛУГА НАРОДУ»

ОДНА З ЛІДЕРІВ 95-ГО ОКРУГУ АНЖЕЛА МАКЕЄВА ПІДТРИМАЛА ПАРТІЮ «СЛУГА НАРОДУ»

Одна з п’яти лідерів виборчих перегонів по 95 округу, кандидат у народні депутати, самовисуванка Анжела Макеєва, підтримала партію «Слуга народу».

Про це вона сказала у відеозверненні, яке виклала на своїй сторінці у Facebook.

«Я розповім вам про Україну своєї мрії. Саме такими словами починається програма чинного президента України Володимира Зеленського. Я щиро вірю, що йому вдасться створити країну, у якій хочеться жити та виховувати своїх дітей. І що Україна стане однією з найкращих країн у світі. Я теж мрію про таку Україну», - заявила Макеєва.

Вона підкреслила, що на Україну чекає успішне майбутнє, і для цього потрібно мати сильну опору – професіоналів-однодумців, які віддано працюватимуть на благо країни.

«Я розумію, що розбудувати нашу державу він зможе, маючи у себе за спиною сильну команду, яка йому допоможе. Саме тому на позачергових парламентських виборах я підтримую партію президента «Слуга народу», - підкреслила Макеєва.

Дополнительная информация

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

"Інформаційний портал" є головним сайтом мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця:

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Інформаційний портал" ОБОВ'ЯЗКОВА!