Menu

 

МЕРЕЖА НЕЗАЛЕЖНИХ ГРОМАДСЬКИХ ЗМІ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ

#новини Київщини

#Ірпінь #Буча #Гостомель #Бородянка #Ворзель #Коцюбинське

Приборкати кадровий голод: ірпінський центр зайнятості добиратиме кандидатів до поліції

Приборкати кадровий голод: ірпінський центр зайнятості добиратиме кандидатів до поліції

24 липня в Ірпінському міському центрі зайнятості відбулася робоча зустріч керівництва цієї служби з представником поліції. Враховуючи кадровий голод у лавах правоохоронців, говорили про добір потенційних кандидатів.

Метою зустрічі в. о. директора центру Петра Левчука та інспектора сектора кадрового забезпечення Ірпінського відділу поліції Яни Керекеслер було налагодження співпраці та допомога в укомплектуванні поліції кадрами.

Обговорювали питання співпраці щодо добору кандидатів на службу до поліції на посади рядового, сержантського та офіцерського складу.

Kadry Kerekesler 1

Левчук розповів про послуги, які надає служба зайнятості, електронні сервіси, інноваційні підходи в діяльності та можливості щодо укомплектування правоохоронних підрозділів необхідними кваліфікованими кадрами.

Сьогодні впроваджуються нові ефективні механізми самопрезентації, як роботодавців, так і шукачів роботи.

Так, у режимі он-лайн – це використання відеорезюме, відеовакансій, презентацій роботодавців та нових он-лайн співбесід за допомогою скайп-зв’язку. Це для тих, хто шукає місце роботи або ж його пропонує.

У свою чергу Керекеслер наголосила на важливості співпраці з центром зайнятості щодо добору кандидатів на службу в поліції, влаштування спільних заходів, розповсюдження відповідної інформації.

Сторони домовилися провести презентацію цього роботодавця, яка відбудеться 6 серпня об 11:00 у приміщенні Ірпінського МЦЗ для клієнтів служби зайнятості та шукачів роботи.

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

"Інформаційний портал" є головним сайтом мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця:

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Інформаційний портал" ОБОВ'ЯЗКОВА!