Menu

 

МЕРЕЖА НЕЗАЛЕЖНИХ ГРОМАДСЬКИХ ЗМІ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ

#новини Київщини

#Ірпінь #Буча #Гостомель #Бородянка #Ворзель #Коцюбинське

Зграя собак тримає у страху район БКЗ

Зграя собак тримає у страху район БКЗ

Сьогодні, 2 серпня 2019 року в редакцію Порталу Ірпеня надішло звернення одної з мешканок Ірпеня, про те, що напроти Центрального будинку культури та стадіону "Чемпінон" коло магазину лоток табориться зграя собак.

0 02 0a 414fd40714113cd7310830baead22c9212e8592a54712b19a49f0e300b771a3d 295827e4

За свідченнями мешканців собаки нападають на автіки, що проїжджают повз та відгризають номери державної реєстрації. Відповідно вони небезпечні і для людей, що намагаються потрапити до магазину. Особливу увагу слід приділити цій ситуації і тому, що поруч знаходяться заклади, де збираються діти та магазини.

Слово автора:

21 липня 2019 року, в день виборів Народних Депутатів України схожа ситуація сталась перед входом до виборчої дільниці 321301, що по вулиці Північній у приміщенні воєнної кафедри НУДФСУ. Собаки, що зранку зібрались коло неї на деякий час заблокували доступ до дільниці членам комісії, а також, можливо, виборцям, що першими прийшли проголосувати.

Подібні випадки помічались і в інших районах Ірпеня - навіть у центрі, по вулицях Заріфи Алієвої, де знаходиться міський ринок та Слов'янській.

КП "Контроль благоустрою міста" слід буо б звернути увагу на небезпеку, котра ходить вулицями щодня та відреагувати.

Дополнительная информация

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

"Інформаційний портал" є головним сайтом мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця:

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Інформаційний портал" ОБОВ'ЯЗКОВА!