Menu

 

МЕРЕЖА НЕЗАЛЕЖНИХ ГРОМАДСЬКИХ ЗМІ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ

#новини Київщини

#Ірпінь #Буча #Гостомель #Бородянка #Ворзель #Коцюбинське

НА КИЇВЩИНІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ОХОРОНИ ПОПЕРЕДИЛИ КРАДІЖКУ З ОХОРОНЮВАНОГО МАГАЗИНУ (ФОТО)

НА КИЇВЩИНІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ОХОРОНИ ПОПЕРЕДИЛИ КРАДІЖКУ З ОХОРОНЮВАНОГО МАГАЗИНУ (ФОТО) НА КИЇВЩИНІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ОХОРОНИ ПОПЕРЕДИЛИ КРАДІЖКУ З ОХОРОНЮВАНОГО МАГАЗИНУ (ФОТО)

Сьогодні вночі в селищі Нові Петрівці, що на Київщині, завдяки пильності та оперативності працівників поліції охорони була попереджена крадіжка з магазину. Сьогодні вночі в селищі Нові Петрівці, що на Київщині, завдяки пильності та оперативності працівників поліції охорони була попереджена крадіжка з магазину.

 

Отримавши повідомлення про спрацювання сигналу «Тривога» з об’єкта, що перебуває під охороною, правоохоронці негайно прибули на місце.

В охоронюваному магазині поліцейські виявили невідомого чоловіка. Зловмисник розбив скло, зламав замок та намагався проникнути всередину.В охоронюваному магазині поліцейські виявили невідомого чоловіка. Зловмисник розбив скло, зламав замок та намагався проникнути всередину.

Звісно, поліцейські охорони негайно припинили дії зловмисника та затримали його. Затриманим виявився 39-річний уродженець Луганської області.Звісно, поліцейські охорони негайно припинили дії зловмисника та затримали його. Затриманим виявився 39-річний уродженець Луганської області.
Наразі дана подія зареєстрована в єдиному обліку. Триває слідство.

Последнее изменениеПятница, 01 июня 2018 12:49

Дополнительная информация

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

"Інформаційний портал" є головним сайтом мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця:

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Інформаційний портал" ОБОВ'ЯЗКОВА!