Menu

 

МЕРЕЖА НЕЗАЛЕЖНИХ ГРОМАДСЬКИХ ЗМІ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ

#новини Київщини

#Ірпінь #Буча #Гостомель #Бородянка #Ворзель #Коцюбинське

Оголошення (2)

Синоптики уточнили "холодный" прогноз погоды в Украине

До конца недели, ожидаются дожди, в некоторых местах грозы, температура воздуха днем составит 21-26°С.
"18 июля облачно с прояснениями. Кратковременные дожди, в некоторых местах грозы, в западных областях и на севере Левобережья в некоторых местах сильные дожди. Ветер преимущественно западный, 5-10 м/с", - сообщает Укргидрометцентр.
Подробнее ...

Оголошення для абітурієнтів з інвалідністю (УМОВИ ВСТУПУ)

 

Житомирське вище професійне училище-інтернат оголошує набір абітурієнтів з інвалідністю. Заклад надає стипендію та забезпечує медичну реабілітацію. 
Навчальний заклад протягом 48 років існування випустив понад 9 тисяч кваліфікованих робітників із числа осіб з інвалідністю. Випускники училища працюють у сфері побутового обслуговування, на підприємствах в організаціях та займаються індивідуальною трудовою діяльністю. 
Подробнее ...
Подписаться на этот канал RSS

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

"Інформаційний портал" є головним сайтом мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця:

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Інформаційний портал" ОБОВ'ЯЗКОВА!