Menu

 

МЕРЕЖА НЕЗАЛЕЖНИХ ГРОМАДСЬКИХ ЗМІ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ

#новини Київщини

#Ірпінь #Буча #Гостомель #Бородянка #Ворзель #Коцюбинське

Карплюк складає повноваження мера Ірпеня, щоб зайти в Парламент

Карплюк складає повноваження мера Ірпеня, щоб зайти в Парламент

2 серпня 2018 року В.Карплюк складе повноваження Ірпінського міського голови. Про це чиновник повідомив на свій сторінці facebook, пояснивши, що «націлений» на депутатський мандат. 
Зайти під парламентський купол Володимир Карплюк планує через вибори по 95 виборчому округу, до якого входять Ірпінь та Приірпіння.
Кидати «на призволяще» регіон мер Ірпеня не буде. Мовляв, він залишає тут свою «команду». 
karpluk fb
Як відомо, Володимир Карплюк, голова політичної партії «Нові обличчя» неодноразово фігурував у різних скандальних історіях, через які генпрокурор Юрій Луценко «охрестив» «ірпінським Чикаго». Але, за два мільйони гривень (за інсайдерською інформацією – ред.) генпрокурор «закрив очі» на «діяльність» Карплюка.
Нагадаємо, у травні по відношенню до мера Ірпеня було закрито карну справу по ч.2 ст.272 КК (смерть людини через службову халатність), не дивлячись на наявність ознак злочину та відповідного експертного заключення. 
В мае в отношении мэра Ирпеня Владимира Карплюка было закрыто уголовное производство по ч. 2 ст. 272 (нарушение правил безопасности во время выполнения работ с повышенной опасностью, повлекшее гибель людей и другие тяжкие последствия) Уголовного кодекса Украины, несмотря на наличие признаков уголовного преступления и экспертного заключения, яке підтверджує вину Карплюка.
 

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

"Інформаційний портал" є головним сайтом мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця:

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Інформаційний портал" ОБОВ'ЯЗКОВА!