Menu

 

МЕРЕЖА НЕЗАЛЕЖНИХ ГРОМАДСЬКИХ ЗМІ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ

#новини Київщини

#Ірпінь #Буча #Гостомель #Бородянка #Ворзель #Коцюбинське

Нардеп про розмитнення «євроблях»: «Зовсім не обов'язково, щоб у кожного українця була машина - це предмет розкоші»

Нардеп про розмитнення «євроблях»: «Зовсім не обов'язково, щоб у кожного українця була машина - це предмет розкоші»

 

Автомобілі на єврономерах розмитнювати необхідно, але дешево це коштувати не буде. Переконаний нардеп від “Народного фронту” Олександр Кірш. Мовляв,  Верховна Рада України не піде на радикальні поступки власникам “євроблях”.
За його словами, народні депутати підтримали умови власників авто на єврономерах, які наразі об'єднались у Всеукраїнський рух Авто Євро Сила, прийнявши в першому читанні законопроекти № 8487, 8488. При цьому нардеп переконаний, що в Україні автомобіль перш за все предмет розкоші.
"Зовсім не обов'язково, щоб у кожного українця була машина - це предмет розкоші. По-друге, та сума, про яку домовилися - це продукт складного компромісу, на який зважилися і в Міністерстві фінансів. Трохи відійдемо убік від цього компромісу і нічого зовсім не приймуть. Чи не буде зниження акцизу в 3-4 рази, яке зараз є ", - заявив Кірш.
ki
Далі нардеп розкритикував і саму ідею ввозити в Україну підтримані авто з Європи.
"Ось ці гасла" кожен українець має право на дешеве авто "- найчистіше популізм. Українець повинен мати можливість купити дороге авто, а мати дешеве - так для цього достатньо зниження акцизів в 3-4 рази. Але вони перевищують по тим авто, які старше 15 років. А це вже загроза громадському руху. Таких не повинно бути, і в Європі їх немає. Нехай скажуть спасибі, що у нас вони не заборонені ", - пояснив Кірш.
Також він додав, що в разі відсутності підтримки законопроектів Мінфіном, їх не приймуть: "Ми і так знизили досить. Єдиним результатом цього буде те, що Мінфін не підтримає закон. В такому випадку Блок Петра Порошенко не проголосує закон. Отримають в результаті вони дірку від бублика, це їм потрібно пояснити ".
k2
Як відомо, Авто Євро Сила розробила свої пропозиції поправок до законопроектів №8487 і №8488, щодо розмитнення “євробях”. У відсотковому співвідношенні — це 40-45%. 
Мінфін в свою чергу пропонує — 100-110%. До слова, в країнах Європи розмитнити авто коштує не більше 40% від його вартості.
baner
 
 

 

Дополнительная информация

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

"Інформаційний портал" є головним сайтом мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця:

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Інформаційний портал" ОБОВ'ЯЗКОВА!