Menu

 

МЕРЕЖА НЕЗАЛЕЖНИХ ГРОМАДСЬКИХ ЗМІ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ

#новини Київщини

#Ірпінь #Буча #Гостомель #Бородянка #Ворзель #Коцюбинське

ВР проголосувала "за" пільгове розмитнення "євроблях", але не знизила тарифи

ВР проголосувала "за" пільгове розмитнення "євроблях", але не знизила тарифи

 

Парламентарі ухвалили у першому читання законопроекти №8487 та №8488, які передбачають зміни у податковому кодексі, щодо ввезення та розмитнення «євроблях». Перший – «про оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів», другий – «про ввезення транспортних засобів на митну територію України». 
«Сьогодні можна вважати великою перемогою те, що парламент проголосував за законопроект! Ми змогли їх дотиснути великою кількістю людей», - говорить голова Авто Євро Сила Олег Ярошевич, 
Акцизні ставки, які пропонує законопроект №8487, важко назвати «пільговими». Документ передбачає: на новіші автомобілі - менший акциз, на старіші - більший, але оскільки його вартість менша, то відповідно меншим буде і ПДВ та ввізне мито. Таким чином, сума розмитнення буде сягати 2500-3000 євро для усіх автомобілів, незалежно від віку. 
«У нас є два тижні, щоб у другому читанні змінити самі цифри на розмитнення, - пояснює Олег Ярошевич, - У нас три вимоги: закон для всіх українців, зняття обмеження євростандартів, доступні ставки розмитнення, які треба ще узгодити».
Для цього, Авто Євро Сила створює регламентний облік «євроблях» які їздять дорогами України. Для цього, на офіційному сайті організації буде розміщено регламентний лист для автовласників. 
«Заповнюючи його, ви даєте нам дані, які будуть нами проаналізовані щоб запропонувати економічно обгрунтовані тарифи на розмитнення», - пояснив Олег Ярошевич. 
Як відомо, всеукраїнська акція протесту під прапорами громадського руху АвтоЄвроСила розпочалась три дні тому.  В перший день до Урядового кварталу під`їхало близько 10 000 автомобілів з іноземною реєстрацією. 
Вимоги у активістів було дві. Перша до Парламенту -  проголосувати за законопроекти  №8487 та №8488 у будь якій редакції. Друга до Уряду -  скасувати постанову Уряд від 20 червня №475, яка дала можливість репресувати авто на єврономерах по всій території України й практично паралізувати всю роботу митниці. 
Останню вимогу так і не було виконано. 
«Якщо ми будемо мати закон, то карних заходів Уряду немає чого боятись», - пояснює у АвтоЄвроСила.
До слова, голова Уряду Володимир Гройсман сьогодні під куполом Парламенту заявив, що «ніяких карних мір не буде». Як відомо, позавчора голова Уряду пояснював журналістам, що відмінити постанову КМУ може лише підпис Президента України. Тому наразі, постанова КМУ від 20 червня №475 залишається чинною. І немає стовідсоткової гарантії, що вже сьогодні нею не скористуються правоохоронці та не конфіскують будь-яке нерозмитнене авто. 
Нагадаємо, кілька днів тому АвтоЄвроСила повідомляла у відеозверненні, що прецеденти конфіскації за прикриттям цієї постанови, вже є. І вони не поодинокі. 
 

 

Последнее изменениеПятница, 13 июля 2018 14:20

Медиа

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

"Інформаційний портал" є головним сайтом мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця:

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Інформаційний портал" ОБОВ'ЯЗКОВА!