Menu

 

МЕРЕЖА НЕЗАЛЕЖНИХ ГРОМАДСЬКИХ ЗМІ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ

#новини Київщини

#Ірпінь #Буча #Гостомель #Бородянка #Ворзель #Коцюбинське

Саакашвілі публічно озвучив свої плани щодо України (ВІДЕО)

Саакашвілі публічно озвучив свої плани щодо України (ВІДЕО)

В інтернеті з`явилось відео-звернення М.Саакашвілі щодо своїх політичних планів в Україні. 
Зі звернення зрозуміло, що екс-губернатора одещини не цікавить пост президента Грузії, натомість політик  готовий іти на президентські вибори в України.
«По-перше, я організую в Україні масштабну кампанію з впровадження прямої демократії за швейцарським зразком, - йдеться у зверненні М.Саакашвілі, - А швейцарці дуже пильно контролюють свою владу. Якщо влада не приймає тих законів, які їм потрібні, вони збирають 100 тисяч підписів, виносять потрібний їм закон на референдум, і самі приймають його. Якщо влада приймає якесь рішення, яке їм не подобається, вони збирають 50 тисяч підписів, проводять референдум і самі скасовують це рішення. Нам потрібна така ж система».
Також у відеозверненні М.Саакашвілі, заявив: «Центральну виборчу комісію та інші виборчі комісії потрібно відправити на смітник. Цим я теж буду займатися».
Не обійшов своєю увагою екс-президент Грузії і питання корупції в Україні. 
«Порошенко з Ахметовим грабують українців через схему Роттердам +, яка робить непідйомними для українців житлово-комунальні тарифи. Такі тарифи змушують виділяти з бюджету більше грошей на субсидії. Грошей на це в бюджеті не вистачає, тому Україна використовує для закриття дірок в бюджеті гроші американських і європейських платників податків. Тобто Порошенко з Ахметовим через Роттердам + крадуть їхні гроші. Мало того - вони залишаються при цьому безкарними! Тому що зрозуміло, що Аваков і Луценко з ними в частці і не будуть це розслідувати, суди знаходяться під контролем Порошенка і грабіж американських платників податків залишається безкарним», - йдеться у відеозверненні.
Про стратегію боротьбі на президентських виборах в Україні М.Саакашвілі пообіцяв розповіти найближчим часом. 
 

Дополнительная информация

Медиа

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

"Інформаційний портал" є головним сайтом мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця:

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Інформаційний портал" ОБОВ'ЯЗКОВА!