Menu

 

МЕРЕЖА НЕЗАЛЕЖНИХ ГРОМАДСЬКИХ ЗМІ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ

#новини Київщини

#Ірпінь #Буча #Гостомель #Бородянка #Ворзель #Коцюбинське

Вибори в Гостомелі: «Нові обличчя» просувають свого кандидата

Вибори в Гостомелі: «Нові обличчя» просувають свого кандидата

 

«Нові обличчя» побачили свій політичний інтерес в Гостомелі. За інсайдерською інформацією, вибори голови Гостомельської селищної ради, та депутатів сільради по деяких із округів відбудуться вже цього літа. Представники партії, яка належить меру Ірпеня Володимиру Карплюку, вже готуються вступити в передвиборчу гонку. Ставку «Нові обличчя» роблять на радника мера Ірпеня Максима Плешка. По-перше, нещодавно він очолив Гостомельський осередок партії «Нові обличчя». По-друге, це зрозуміло із публікацій у ЗМІ, які підконтрольні Володимиру Карплюку. 
Плешко 2
Так, на порталі «Правда Ірпеня» з`явився матеріал в якому Максим Плешко розповідає про «Ірпніське диво», яке він панує «перенести в Гостомель». За його словами, місцевим політикам «бракує компетенції».
Плешко 3
«Ірпінське дива» в Гостомелі – це класичні для партії «Нові обличчя» передвиборчі обіцянки: школи, дороги і т.д.
Як відомо, в Ірпені питання дошкільної та середньої освіти загострюється з кожним роком. Першачки змушені навчатись в дві зміни, а дитсадочки переповнені. 
Нагадаємо, Максим Плешко, згідно декларації, бідний – як церковна миша, до того ще й і безробітний. Зате його дружина Марія – заможна жінка. Йдеться у матеріалі журналістського розслідування телеканалу «Погляд».
 

 

Последнее изменениеПонедельник, 09 июля 2018 12:00

Медиа

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

"Інформаційний портал" є головним сайтом мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця:

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Інформаційний портал" ОБОВ'ЯЗКОВА!