Menu

 

МЕРЕЖА НЕЗАЛЕЖНИХ ГРОМАДСЬКИХ ЗМІ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ

#новини Київщини

#Ірпінь #Буча #Гостомель #Бородянка #Ворзель #Коцюбинське

«Полювання» на «євробляхи» розпочнеться після зниження ставок на розмитнення

«Полювання» на «євробляхи» розпочнеться після зниження ставок на розмитнення

Автовласникам нерозмитнених автівок загрожує штраф у 170 тис грн та ще багато неприємних «сюрпризів».
Контроль за ввезення та використання авто з іноземною реєстрацією буде суттєво посилений. 
Про це повідомила голова податкового комітету ВР Ніна Южаніна. 
Для створення правових та економічних умов для реєстрації вже ввезених в Україну авто комітет з питань податкової та митної політики зареєстрував законопроект №8488. 
Що передбачає документ?
По-перше, вводяться обмеження на кількість авто, які можна буде ввозити без грошового забезпечення – до одного автомобіля для нерезидентів. Ввезення наступних автівок потребує гарантій від фінансового закладу, яке візьме на себе зобов`язання заплатити суму всіх митних платежів, якщо авто не буде вчасно вивезене. 
По-друге, посилюється відповідальність за порушення митних правил. Особа, яка ввезла в Україну автомобіль в режимі транзиту або в режимі тимчасового ввезення, не зможе передати його у володіння, користування або розпорядження іншим особам. А також не можна буде таку автівку розібрати на запчастини. 
Крім  того, таке авто не можна буде використовувати у підприємницькій діяльності або для отримання прибутку, наприклад від роботи у службі таксі. За порушення цих правил передбачається штраф – 34 тис грн. 
Перша фіксація порушення поліцією обійдеться у 8,5 тис грн, друга – у 17 тис грн із позбавленням права водити авто на рік та можливим вилученням авто за рахунок самого порушника. 
УП1

Якщо авто на єврономерах вчасно не буде вивезене з країни, то автовласнику загрожує штраф 170 грн за добу «перетримки», а за три – 850 грн. Зайвий місяць нелегального перебування такого автомобіля на території Україні коштуватиме порушнику 170 тис грн. із конфіскацією транспортного засобу за рішенням суду.

УП2

Важливо, що протокол може бути складений митником без присутності порушника, та вручений останньому при виїзді із України.

 

 

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

"Інформаційний портал" є головним сайтом мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця:

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Інформаційний портал" ОБОВ'ЯЗКОВА!