Menu

 

МЕРЕЖА НЕЗАЛЕЖНИХ ГРОМАДСЬКИХ ЗМІ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ

#новини Київщини

#Ірпінь #Буча #Гостомель #Бородянка #Ворзель #Коцюбинське

Молодь Аграрної партії долучилася до тихої акції "Ангели пам'яті", приуроченої до річниці подій Революції Гідності

Молодь Аграрної партії долучилася до тихої акції

Сьогодні, 18 лютого, представники Молодіжного крила Аграрної партії України долучилися до тихої акції "Ангели пам'яті", приуроченої до 5-ї річниці розстрілу Героїв Небесної Сотні.

Разом з громадянами з усіх куточків України, а також з Польщі, Франції, Туреччини, Греції і багатьох інших країн, молодь Аграрної партії прикрасила Алею Героїв Небесної Сотні білими янголами.

"Білі янголи – як пам’ять про відважних і нескорених, які віддали життя за Україну, прикрили серцем побратимів Майдану і нині тримають над нами небо. Ціна миру, свободи занадто велика. Пам’ять про Героїв вічна…", – коментує член Президії, Голова Ради з питань молодіжної політики Аграрної партії України Анна Мадей.

Зазначимо, цього року тиха акція "Ангели пам'яті" стала міжнародною, і до неї долучилися українці в різних країнах світу.

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

"Інформаційний портал" є головним сайтом мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця:

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Інформаційний портал" ОБОВ'ЯЗКОВА!