Menu

 

МЕРЕЖА НЕЗАЛЕЖНИХ ГРОМАДСЬКИХ ЗМІ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ

#новини Київщини

#Ірпінь #Буча #Гостомель #Бородянка #Ворзель #Коцюбинське

Представники Аграрної партії вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Представники Аграрної партії вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого у Центральному офісі Аграрної партії України під час Ради голів партійці хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

"Сьогодні ми вшановуємо пам’ять українців, які у мирний час віддали своє життя за майбутнє України. Ми згадуємо героїзм і самовідвагу кожного з них, їхні мужність і силу духу, що змінили хід подій 2014 року. На жаль, ця сторінка сучасної історії написана кров’ю. Лише вдуматися: наймолодшому загиблому Назару Войтовичу з Тернопільщини було лише 17 років. Світла й щира дитина, у якої ще попереду ціле життя. Але снайперська куля його зупинила. До землі вклоняємося перед подвигом Героїв Небесної Сотні", – зазначив голова Аграрної партії України Юрій Крутько.

107 патріотів полягли під час Революції Гідності на Майдані Незалежності за те, щоб сьогодні українці мали можливість рухатись і розвиватись в унісон з європейськими цінностями – незалежно і самостійно.

Зазначимо, 20 лютого 2014 року – офіційна дата початку російської збройної агресії. Саме в цей день Росія здійснила міжнародний злочин, порушила базові принципи міжнародного права, посягнувши на суверенітет України. Грубо порушуючи територіальну цілісність, російські війська розпочали окупацію Криму.

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

"Інформаційний портал" є головним сайтом мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця:

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Інформаційний портал" ОБОВ'ЯЗКОВА!