Menu

 

МЕРЕЖА НЕЗАЛЕЖНИХ ГРОМАДСЬКИХ ЗМІ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ

#новини Київщини

#Ірпінь #Буча #Гостомель #Бородянка #Ворзель #Коцюбинське

АвтоЄвроСила готує «автомайдан -2» (ВІДЕО)

АвтоЄвроСила готує «автомайдан -2» (ВІДЕО)

 

В мережі Фейсбук з`явилось відоповідомлення про організацію всеукраїнської масштабної акції протесту проти постанови Гройсмана, яка передбачає карні заходи для власників «євроблях». Організатори – Авто Євро Сила.
Представники Авто Євро Сили повідомили про створення штабу, який займатиметься організацією Всеукраїнської акції протесту. 
«Замість того щоб прийняти Закон про доступне розмитнення, проти нас почалися карні дії, - йдеться у відеоповідомленні, - За інсайдерською інформацією, поліція має в руках повну базу даних всіх власників «євроблях». Тому готуйтесь до отримання листів «щастя» та перевірок на дорогах. Не зупиняють, поки що, тих у кого на машині є логотип Авто Євро Сили». 
Організатори майбутньої акції повідомляють. Що будуть вимагати від парламентарів цього літа прийняти відповідний Закон про доступне розмитнення. Інакше – на Грушевського буде розгорнутий «автомайдан - 2». 
Про дату, місце та формат Всеукраїнської акції буде повідомлено за кілька днів. Обіцяють представники Авто Євро Сили. 
 

 

Последнее изменениеСреда, 04 июля 2018 14:27

Медиа

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

"Інформаційний портал" є головним сайтом мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця:

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Інформаційний портал" ОБОВ'ЯЗКОВА!