Menu

 

МЕРЕЖА НЕЗАЛЕЖНИХ ГРОМАДСЬКИХ ЗМІ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ

#новини Київщини

#Ірпінь #Буча #Гостомель #Бородянка #Ворзель #Коцюбинське

Без паники: Пожар в Чернобыле не все так страшно как кричат в соц.сетях. Последние сводки!

фото с http://www.dsns.gov.ua фото с http://www.dsns.gov.ua

В интернете появились многочисленные сообщения "паникеров", а том как нужно быстро спасать своих детей от возможной радиации: не выпускать на улицу и закрывать все окна. Разобраться в этой ситуации попытались журналисты "Информационнного портала".

С обеда по сети стали разгонять сообщения типа:

Пожар в Чернобыле

Как показывает правила сообщения такого типа психологически провоцируют людей к панике, как следствие многочисленные репосты для поднятия рейтинга того или иного СМИ. Если же разобраться, то не все так страшно! 

Одним из первых отреагировал премьер министр Украины Владимир Гройсман на своей странице в фейсбуке.

Пожар в Чернобыле


chernobil pozar2

МЧС публикует тоже обнадеживающие сводки событий:

Оперативна інформація щодо ліквідації пожежі сухої трави у Чорнобильській зоні (станом на 22:00)

Оперативна інформація щодо ліквідації пожежі сухої трави у Чорнобильській зоні (станом на 22:00)Опубліковано: 05.06.2018, 22:15Станом на 22:00, спостерігається пожежа окремими осередками на загальній площі близько 6 га.
До гасіння пожежі залучено 34 од. тех. та  153 чол., з них від ДСНС 16 од. тех. та 102 чол., від ДП Чорнобильська пуща 17 од. тех. з них 3 трактори та 47 чол. та 2 од. тех. та 4 чол. транспортного відділення м. Чорнобиль, у тому числі авіація ДСНС (два літаки АН-32П та вертоліт Мі-8).

Авіацією ДСНС здійснено 25 скидів (98 тонн) з них літаками АН-32П здійснено 8 скидів води (64 тонни), вертольотом Мі-8 здійснено 17 скидів води (34 тонни).
Сили і засоби зосереджені в районі с. Копачі.

Радіаційний фон у містах Київ, Чорнобиль та на промисловому майданчику ЧАЕС перебуває у межах норми, зокрема: У місті Києві радіаційний фон складає 11 мкР/год (безпечний рівень - до 30 мкР/год).
У місті Чорнобиль радіаційний фон складає 24.1 мкР/год (безпечний рівень - до 50 мкР/год)


На промисловому майданчику Чонобильської АЕС радіаційний фон складає 50.7 мкР/год (безпечний рівень - до 140 мкР/год).
Нагадаємо, що 5 червня о 10:10 у Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення сталося загорання сухої трави з подальшим розповсюдженням пожежі в лісовий масив на площі близько 10 га. На даний час ситуація контрольована, площа пожежі окремими осередками становить близько 6 га.

chernobil pozar

http://www.dsns.gov.ua/ua/Nadzvichayni-podiyi/78347.html


ТСН публикует свои сводки с учетом направления ветра, как видим и в этому случае Киеву НИЧЕГО не грозит.

Пожар в Киеве

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

"Інформаційний портал" є головним сайтом мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця:

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Інформаційний портал" ОБОВ'ЯЗКОВА!