Menu

 

МЕРЕЖА НЕЗАЛЕЖНИХ ГРОМАДСЬКИХ ЗМІ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ

#новини Київщини

#Ірпінь #Буча #Гостомель #Бородянка #Ворзель #Коцюбинське

Ірпінські активісти захищатимуть дерева в Гостомелі (ФОТО)

Ірпінські активісти захищатимуть дерева в Гостомелі (ФОТО)

В Гостомелі створена ініціативна група по захисту зелених зон. Ініціатори – Громадський рух захисту зелених зон Київщини, який очолює депутат Ірпніської міської ради Лаврентій Кухалейшвілі. 
«Ми створили 16-ту Ініціативну групу захисту зелених зон, яка увійшла до нашого Громадського руху захисту зелених зон Київщини. Це перша ІГ в Гостомелі», - прише на свій сторінці у facebooke Лаврентій Кухалейшвілі.
ФБ
Група створена для захисту зелених зон Гостомеля. Наразі, в пріоритеті активістів сквер «Гостинний» та парк «Щасливий» (так місцеві жителі називають територію зелених насаджень при в`в селище).
Головою Ініціативної групу було обрано місцевого мешканця Антона Кудінова.
антон кудинов Гостомель
«Людина вже показала, що готова активно боротися за зелені зони! Це саме на нього було збійснено напад, коли він фізично зупиняв осіб, які там зрізали 29 живих сосен», -  пояснив Лаврентій Кухалейшвілі.
Учасники новоствореної ініціативної групи, повідомили громадськість про свої цілі та завдання, повісивши відповідний банер довжиною у 40 метрів.
люди 1
люди 2
банер 1
банер 4
банер 3
банер 2
 
 
 

Дополнительная информация

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

"Інформаційний портал" є головним сайтом мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця:

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Інформаційний портал" ОБОВ'ЯЗКОВА!