Menu

 

МЕРЕЖА НЕЗАЛЕЖНИХ ГРОМАДСЬКИХ ЗМІ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ

#новини Київщини

#Ірпінь #Буча #Гостомель #Бородянка #Ворзель #Коцюбинське

Інформаційний портал - Информационный портал. Новости Киевщины, новости Киевской области

Донеччина: Аграрна партія вийде з боротьби лише міцнішою

Донеччина: Аграрна партія  вийде з боротьби лише міцнішою

12 жовтня в місті Покровськ відбулася звітно-виборча конференція Донецької обласної організації Аграрної партії. В ній взяли участь 36 обраних та 9 делегатів за посадою. Всього 45 делегатів від усіх місцевих організацій Донеччини. На конференції партійці обговорили ситуацію, яка склалася в політсилі в останні кілька місяців.

«Боротьба, яка розгорнулася проти Аграрної партії сколихнула всю Україну. Але це стало для нас і певним уроком. Я впевнений, що ми вийдемо з цього більш згуртованими і загартованими», - зазначив голова Донецької обласної організації Аграрної партії Юрій Середа.

 

Актив обговорив подальші плани з розбудови партії та висловив підтримку лідеру Аграрної партії, проти якого останнім часом розгорнулася кампанія з дискредитації.

«Хочу нагадати прислів’я, що коней на переправі не міняють. Проти Аграрної партії борються, бо вона становить загрозу. І той рівень, на який сьогодні вийшла Аграрна партія, це значною мірою заслуга Віталія Скоцика, який нас об’єднав і допоміг повірити, що разом ми сила. Донеччина бачить у Віталію Скоцику свого лідера, який разом з сильною партією здатен вивести на новий рівень і країну», - говорить Юрій Середа.

 

Під час конференції було висунуто 68 делегатів, які візьмуть участь в XV-му З’їзді Аграрної партії, який відбудеться 21 жовтня в Києві.

Подробнее ...
Подписаться на этот канал RSS

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

"Інформаційний портал" є головним сайтом мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця:

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Інформаційний портал" ОБОВ'ЯЗКОВА!