Menu

 

МЕРЕЖА НЕЗАЛЕЖНИХ ГРОМАДСЬКИХ ЗМІ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ

#новини Київщини

#Ірпінь #Буча #Гостомель #Бородянка #Ворзель #Коцюбинське

Інформаційний портал - Информационный портал. Новости Киевщины, новости Киевской области

В Аграрній партії створено Кримську і Севастопольську організації

В Аграрній партії створено Кримську і Севастопольську організації

З моменту окупації Криму тобто Майже чотири роки Кримська республіканська та Севастопольська міська організаціі Аграрної партії не функціонували та перебували в сплячому режимі. Незважаючи на важкі часи, які переживає Партія, керівництво Партії вважає, що зараз як ніколи, є необхідним укріплюватися та об'єднуватися. 13 вересня 2018 року Політична рада Партії втілила в життя принципи, передбачені статтею 34 Статуту Партії та визначила спеціальний правовий режим, який дозволив вдихнути життя в ці дві організаціі. Попри те, що ці дві організаціі юридично існували з 2007 року, 6 жовтня було фактично проведено "установчі збори" у передбаченому Статутом та Політичною радою спосіб, які дозволять влитися цим таким важливим організаціям в активне партійне життя.

 

Головою Кримської республіканської організації делегати обрали Сейрана Ішмуратова. Заступниками стали Арсен Мурадасимов та Ірина Малайчук. Також обрано 5 членів виконкому та 3 члени контрольно-ревізійної комісії. В робочі конференції взяли участь 30 делегатів.

43297593 403920653477474 2203195554287058944 n

Головою Севастопольської міської організації Аграрної партії обрали Тетяну Белічко. Заступником голови став Юрій Грузнов. Також делегати обрали 5 членів виконкому та 3 члени контрольно-ревізійної комісії. В роботі конференції взяли участь 25 делегатів.

43406088 403920623477477 3177861485019791360 n

 

«Крим був, є і буде українським. Те, що зараз територія півострова тимчасово окупована не означає, що ми повинні робити вигляд, що її у нас немає, і голос кримчан має звучати на всю. Це наші люди і у них такі ж права, як і у кожного українця, в тому числі і в політичному житті, тому нам важливо, щоб Кримська республіканська і Севастопольська міська організації повноцінно працювали і представляли інтереси усіх кримчан», - говорить лідер Аграрної партії Віталій Скоцик.

Подробнее ...
Подписаться на этот канал RSS

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

"Інформаційний портал" є головним сайтом мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця:

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Інформаційний портал" ОБОВ'ЯЗКОВА!