Menu

 

МЕРЕЖА НЕЗАЛЕЖНИХ ГРОМАДСЬКИХ ЗМІ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ

#новини Київщини

#Ірпінь #Буча #Гостомель #Бородянка #Ворзель #Коцюбинське

Інформаційний портал - Информационный портал. Новости Киевщины, новости Киевской области

Корупційний скандал в Бучі: прокуратура викрила факт розкрадання бюджету

Корупційний скандал в Бучі: прокуратура викрила факт розкрадання бюджету

 

 Прокуратура Київської області викрила факт заключення незаконного договору про надання послуг з розміщення побутових твердих відходів, укладений КП «Бучанське управління житлово-комунального господарства» та товариством, яке не оформляло документи для надання вказаних послуг. Ціна питання -  майже один мільйон гривень.
Ірпінським відділом Києво-Святошинської місцевої прокуратури, під час опрацювання загальнодоступної електронної системи публічних закупівель«Prozorro» виявлено, що в поточному році між КП «Бучанське управління житлово-комунального господарства» Бучанської міськради та товариством укладено договір про надання послуг з розміщення побутових твердих відходів на полігоні в кількості понад 20 тисяч м3 на суму майже один мільйон гривень.
При вивченні тендерної документації встановлено, що зазначена в ній інформація є недостовірною, оскільки при укладенні договору обом сторонам правочину відомо про наявність судових рішень, які спростовують факт перебування у власності чи користуванні товариства земельної ділянки для розміщення твердих побутових відходів.
Таким чином, у товариства відсутня матеріально-технічна база для виконання договору, оскільки підприємство використовує земельну ділянку з порушенням вимог земельного законодавства без належного оформлення та реєстрації договору оренди земельної ділянки.
Реагуючи на порушення, Києво-Святошинською місцевою прокуратурою до суду пред’явлено позов з вимогою визнати недійсними результатів проведення процедури закупівлі та договору про надання послуг з розміщення твердих побутових відходів на полігоні на суму майже один мільйон гривень.
 

 

Подробнее ...

Соратник Саакашвілі зібрався в президенти України

Лідер партії «Рух нових сил» заявив, що збирається в президенти, щоб створювати нову систему.
Один з лідерів партії "Рух нових сил" Юрій Дерев'янко вирішив балотуватися в президенти України. Про це він повідомив в Instagram. "Я прийняв для себе важливе рішення. Я йду в президенти. Іду, щоб створити нову систему - систему неоекономіки і цифрового держави", - заявив Дерев'янко. 
Подробнее ...

За незаконную вырубку и контрабанду леса будут давать срок

Верховная Рада приняла Закон "О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно сохранения украинских лесов и предотвращения незаконного вывоза необработанных лесоматериалов".
За принятие соответствующего законопроекта №5495 за основу и в целом проголосовали 234 народных депутата.
Законом предусмотрено, что объем внутреннего потребления отечественных лесоматериалов необработанных не должен превышать 25000000 кубических метров в год независимо от объема внутреннего потребления отечественных лесоматериалов необработанных в предыдущем году.
Подробнее ...

АвтоЄвроСила готує «автомайдан -2» (ВІДЕО)

  • Опубликовано в Події

 

В мережі Фейсбук з`явилось відоповідомлення про організацію всеукраїнської масштабної акції протесту проти постанови Гройсмана, яка передбачає карні заходи для власників «євроблях». Організатори – Авто Євро Сила.
Представники Авто Євро Сили повідомили про створення штабу, який займатиметься організацією Всеукраїнської акції протесту. 
Подробнее ...
Подписаться на этот канал RSS

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

"Інформаційний портал" є головним сайтом мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця:

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Інформаційний портал" ОБОВ'ЯЗКОВА!