Menu

 

МЕРЕЖА НЕЗАЛЕЖНИХ ГРОМАДСЬКИХ ЗМІ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ

#новини Київщини

#Ірпінь #Буча #Гостомель #Бородянка #Ворзель #Коцюбинське

Інформаційний портал - Информационный портал. Новости Киевщины, новости Киевской области

«Зелені ангели-охоронці» - новий всеукраїнський проект Молодіжного крила Аграрної партії

«Зелені ангели-охоронці» - новий всеукраїнський проект Молодіжного крила Аграрної партії

Танцюють всі! 8 липня у столичному Гідропарку Молодіжне крило Аграрної партії України організувало дискотеку для людей літнього віку "AgroDance". Цей захід став першою ластівкою нового всеукраїнського проекту Ради з питань молодіжної політики Аграрної партії "Зелені ангели-охоронці".

 

«Співпраця молоді з людьми літнього віку – один із пріоритетних напрямків роботи Молодіжного крила Аграрної партії. Це не тільки можливість допомагати стареньким, але й великий виховний ефект і для самої молоді. А ще це нереальний заряд позитиву і натхнення! Чесно кажучи, нам 18-, 20-, 30-річним важкувато було станцювати і третину того, що вміють ці літні люди. Відтепер вони для нас - приклад, як треба жити по-максимуму! Відтепер вони наша Супермолодь, а ми їхні Зелені ангели-охоронці! Вірю, «AgroDance» стане новою доброю традицією, яка об'єднує покоління!»  – наголосила член Політради, голова Ради з питань молодіжної політики Аграрної партії Анна Мадей.

 

Молодь Аграрної партії підготувала для літніх людей запальні танцювальні конкурси та цінні призи.

 

 

«Переможців визначали оплесками самі глядачі. А от відбір фіналістів проводила наша молодь. Я, наприклад, кандидат у майстри спорту з бальних танців, свого часу доводилося бути в журі різних змагань. Але визначати кращі танцювальні пари на дискотеці “AgroDance” було дійсно по-особливому тепло і щиро, цей досвід ні з чим не порівняти!»,  – зазначив заступник голови Ради з питань молодіжної політики Аграрної партії Георгій Лаптій.

 

«Насправді то танцювали хлопці і дівчата, бо в душі всі ми молоді. А який запал був! Чесно кажучи, не кожний молодий так зможе.  Радий, що цей  пілотний  проект прийшов весело та на високому  рівні. Дуже вдячний нашій команді, вкотре все злагоджено та креативно.  Любіть життя.  Любіть музику.  Далі більше!»  – наголосив голова Центрального молодіжного крила Аграрної партії Володимир Волков.

 

Стартувавши зі столиці, вже невдовзі всеукраїнський проект Молодіжного крила Аграрної партії «Зелені ангели-охоронці» охопить всі куточки нашої країни.

 

3

 

2

 

1

Подробнее ...

Компанія "Атлант" ремонтує автодорогу в Коцюбинському за власний рахунок

Компанія
Перший заступник директора будівельної компанії (СК) "Атлант" Олександр Шубін заявляє, що компанія проводить ремонт автомобільної дороги в селищі Коцюбинське (Київська область) по вулиці Пономарьова за власний рахунок і за власною ініціативою.
Про це повідомила прес-служба компанії, передають Українські Новини.
"Компанія" Атлант " і організувала, і фінансує ремонтні роботи", - сказав Шубін.
Перший заступник директора компанії нагадав, що в 2014 році "Атлант" організував виконання подібних робіт по ремонту дороги в Коцюбинському на вулиці Доковська.
"Рішення про ремонт дороги на Пономарьова прийняв Вадим Каган (один із засновників компанії " Атлант ") відразу після того, як зійшов сніг, і ми побачили реальний стан дороги. Дорога знаходиться на балансі селищної ради та організовувати будь-які ремонтні роботи ми можемо тільки після узгодження з селищною радою. Так сталося, що в цей час влада в селищі постійно змінювалася. Мені було відверто все одно - до кого звертатися, і хто займає посаду голови. Так склалося, що починали переговорний процес ми з однієї владою, а зак нчівалі вже з іншого ", - уточнив він.
атлант дорога2
Підрядна організація пішла на зустріч СК "Атлант", з огляду на суспільну значущість дороги, - вона одна з основних для селища - по розстрочці і умов оплати. Ремонт виконується з гарантією на 10 років.
"На цей ремонт" Атлант "витрачає близько 7 млн гривень, і це добра воля компанії, для якої важлива репутація", - підкреслив Шубін.
атлант дорога3
Подробнее ...

Створення Міністерства ветеранів затягується через корупційну складову – Рада ветеранів

Створення Міністерства ветеранів затягується через корупційну складову – Рада ветеранів

Бюрократичний хаос – так двома словами можна описати надання пільг і державних гарантій ветеранам. Цими питаннями опікуються 22 державні органи виконавчої влади, функції яких переплітаються і дублюються. Тоді як створення Міністерства ветеранів затягуються через небажання інших відомств передавати свої повноваження та майно і відсутність політичної волі.

 

Про це йшлося під час засідання Ради з питань ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО.

«Питання напрацювання ветеранської політики в державі не просто назріло, а перезріло. У нас уже налічують 1,6 млн ветеранів АТО, неоголошених війн та військових конфліктів, яких було 28. Нам потрібна якісна робота профільного комітету і потрібне окреме Міністерство на зразок американського, яке ефективно працює в постійно воюючій країні. Але важливо не допустити, щоб такий орган створили просто формально, для відмивання грошей. Ми мусимо запустити дійсно працюючу структуру, яка виконуватиме всі свої функції», – говорить лідер Аграрної партії Віталій Скоцик.

36895744 10214348621101890 5194580081984405504 n

Самі ветерани ідею створення подібного міністерства відстоюють уже понад 10 років, після початку війни на Сході країни її необхідність стала ще більш актуальною.

«Сьогодні хлопці, які на передовій, не задумуються, що чекає їх, коли вони вийдуть на пенсію. Ви знаєте, що надбавка до пенсії за участь у бойових діях становить аж 50 гривень, а надбавка за ордени – дещо більше ніж 200 гривень? Ну не може бути такого підходу до людей, які ризикують своїм життям. Завдання Міністерства ветеранів – розробити й упровадити таку політику, щоб хлопці, які йдуть на війну, розуміли, що вони отримуватимуть достойну пенсію; якщо втратять здоров’я, то держава їх забезпечить, або якщо, не дай Боже, вони не повернуться, про їхні сім’ї дбатимуть», – каже український військовий, полковник запасу, екс-голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко.

36831786 10214348747585052 3032006199533895680 n

Він розповідає, що своєчасність допомоги ветеранам часто блокується через корупцію у державних органах.

«2014 року після початку бойових дій на сході в Україні створили Державну службу України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, однак повноцінно вона так і не запрацювала. Усі програми в неї позабирали в інші міністерства. Чому? Бо там давно налагоджена схема, хто кому і скільки заносить. Уже рік ця служба без голови, бо на посаду її очільника намагаються проштовхнути людину із кримінальним минулим», – каже Артур Дерев’янко.

 

Формувати державну політику з питань ветеранів має окреме профільне міністерство, а реалізовувати її потрібно на місцях на рівні кожної громади, – упевнений голова Ради з питань ветеранів Андрій Янченко.

«Сьогодні в Держслужби з питань ветеранів, яка практично перетворилася на статиста, 1-2 працівники в області. Що вони можуть зробити? 80% питань ветеранів можна роз’вязати на рівні громади. Важливо, щоб у процесі децентралізації в ОТГ була принаймні одна людина, яка сприятиме розв’язанню проблем ветеранів», – каже Андрій Янченко.

36813854 10214348725984512 1562719654466551808 n

Учасники засідання також обговорили програми підтримки ветеранів та членів їхніх сімей, родин загиблих учасників російсько-української війни.

«Практично в кожній області, окрім державної програми, діють місцеві. Вони частково дублюють центральну і передбачають матеріальну допомогу, оздоровлення, фізичну та психологічну реабілітацію і працевлаштування. Але левова частка коштів за цими програмами йде саме на матеріальну допомогу. Однак нам потрібно думати не стільки про те, як нагодувати, скільки як дати вудочку. Ми не раз бачили картину, коли ветерани повертаються на стару роботу і через два місяці звільняються. Нам треба більше думати про їх соціальну адаптацію, про можливість займатися підприємництвом. У США, наприклад, є міста, де цілі сегменти бізнесу віддають ветеранам», – говорить Андрій Янченко.

Ветерани із Франківщини виступили також з ідеєю створення спеціальних кооперативів із будівництва, а пізніше й обслуговування житла ветеранів, та створення відповідної асоціації, яка допомагала б цим новим організаціям працювати, використовуючи досвід інших.

Подробнее ...

Активісти захищатимуть дерева в Гостомелі (ФОТО)

Активісти захищатимуть дерева в Гостомелі (ФОТО)

 

В Гостомелі створена ініціативна група по захисту зелених зон. Ініціатори – Громадський рух захисту зелених зон Київщини, який допомог створити депутат Ірпніської міської ради Лаврентій Кухалейшвілі. 
«Ми створили 16-ту Ініціативну групу захисту зелених зон, яка увійшла до нашого Громадського руху захисту зелених зон Київщини. Це перша ІГ в Гостомелі», - прише на свій сторінці у facebooke Лаврентій Кухалейшвілі.
ФБ
Група створена для захисту зелених зон Гостомеля. Наразі, в пріоритеті активістів сквер «Гостинний» та парк «Щасливий» (так місцеві жителі називають територію зелених насаджень при в`в селище).
Головою Ініціативної групу було обрано місцевого мешканця Антона Кудінова. 
антон кудинов Гостомель
«Людина вже показала, що готова активно боротися за зелені зони! Це саме на нього було збійснено напад, коли він фізично зупиняв осіб, які там зрізали 29 живих сосен», -  пояснив Лаврентій Кухалейшвілі.
Учасники новоствореної ініціативної групи, повідомили громадськість про свої цілі та завдання, повісивши відповідний банер довжиною у 40 метрів. 
люди 1
люди 2
банер 1
банер 7
банер 4
банер 3
банер 2
 
 
 

 

Подробнее ...

Мер Конотопа готується до Революції Гідності

Відповідне відеозвернення оприлюднено на офіційній фейсбук-сторінці мера Конотопа Артема Семеніхіна.
Очільник міста повідомив, що 12 липня о 12:00 під стінами міської ради в Конотопі розпочнеться загальноукраїнський захід з метою початку завершального етапу Революції Гідності.
Подробнее ...

Вибори в Гостомелі: «Нові обличчя» просувають свого кандидата

Вибори в Гостомелі: «Нові обличчя» просувають свого кандидата
«Нові обличчя» побачили свій політичний інтерес в Гостомелі. За інсайдерською інформацією, вибори голови Гостомельської селищної ради, та депутатів сільради по деяких із округів відбудуться вже цього літа. Представники партії, яка належить меру Ірпеня Володимиру Карплюку, вже готуються вступити в передвиборчу гонку. Ставку «Нові обличчя» роблять на радника мера Ірпеня Максима Плешка. По-перше, нещодавно він очолив Гостомельський осередок партії «Нові обличчя». По-друге, це зрозуміло із публікацій у ЗМІ, які підконтрольні Володимиру Карплюку. 
Плешко 2
Так, на порталі «Правда Ірпеня» з`явився матеріал в якому Максим Плешко розповідає про «Ірпніське диво», яке він панує «перенести в Гостомель». За його словами, місцевим політикам «бракує компетенції».
Плешко 3
 «Ірпінське дива» в Гостомелі – це класичні для партії «Нові обличчя» передвиборчі обіцянки: школи, дороги і т.д.
Як відомо, в Ірпені питання дошкільної та середньої освіти загострюється з кожним роком. Першачки змушені навчатись в дві зміни, а дитсадочки переповнені. 
Нагадаємо, Максим Плешко, згідно декларації, бідний – як церковна миша, до того ще й і безробітний. Зате його дружина Марія – заможна жінка. Йдеться у матеріалі журналістського розслідування телеканалу «Погляд».
Подробнее ...

Медреформа: що безкоштовно, а за що доведеться платити

Популярний зараз міф про те, що кожен пацієнт відтепер отримуватиме медичну допомогу суто в межах тієї суми, яку буде виділяти на нього держава медустанові:
- на дітей до 5 років - по 1480 грн,
- на дітей 6-17 років - по 814 грн,
- на людей 18- 49 років - 370 грн,
- на 40-64-річних - по 444 грн,
- від 65 років і старше - по 740 грн.
Подробнее ...

Страшное ДТП в Ворзеле 8 июля. Есть погибшие. Фото

Страшное ДТП в Ворзеле 8 июля. Есть погибшие. Фото

08 липня о 16 год. 03 хв. до оперативно-рятувальної служби 36-державної пожежно-рятувальної частини м. Ірпінь надійшло повідомленняпро про те, що в сел. Ворзель, на автотрасі Київ-Ковель сталася дорожньо-транспортна пригода за участю двох легковий автомобілів «SUZUKI» та«Volkswagen Polo».

На місце події виїхали: 1 відділення 36- ДПРЧ м. Іріпнь.По прибуттю на місце пригоди з’ясувалося, що внаслідок дорожньо-транспортної пригоди в автомобілі «SUZUKI» було затиснуто 3-х осіб, з якиходна отримала травми не сумісні з життям. В автомобілі «Volkswagen Polo»внаслідок ДТП постраждав водій. Із травмами різних форм тяжкості всіхпотерпілих забрала карета швидкої допомоги. Всім травмованим, внаслідокдорожньо-транспортної пригоди було надано першу медичну допомогу тадоправлено до лікарні.

 

Дтп в Буче . Дтп в Ворзеле

Дтп в Буче . Дтп в Ворзеле

Дтп в Буче . Дтп в Ворзеле

IMG 195537fae7665a3a7392b7ee6f87118e V

IMG ba72e31142b3167c171b5b4c95f5eb81 V

Дтп в Буче . Дтп в Ворзеле

Подробнее ...
Подписаться на этот канал RSS

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

"Інформаційний портал" є головним сайтом мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця:

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Інформаційний портал" ОБОВ'ЯЗКОВА!