Menu

 

МЕРЕЖА НЕЗАЛЕЖНИХ ГРОМАДСЬКИХ ЗМІ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ

#новини Київщини

#Ірпінь #Буча #Гостомель #Бородянка #Ворзель #Коцюбинське

Новости Ирпеня (69)

Громадський діяч та автор проекту «Власний погляд» Маріель Славська очолила Ірпінський осередок політичної партії «Народний Рух України»

Громадський діяч та автор проекту «Власний погляд» Маріель Славська очолила Ірпінський осередок політичної партії «Народний Рух України»
Про це Маріель Славська повідомила на своїй сторінці у facebook.
«Ще рік тому я не могла уявити себе частиною політичного життя. Але, 14.07.2018 мене обрано головою організації політичної партії Народний Рух України в місті Ірпінь», - йдеться у повідомленні.
Нині громадський діяч Маріель Славська більше знайома в регіоні, як автор телепроекту «Власний погляд», що транслюється на місцевому телеканалі. 
«Коли я зрозуміла, що політика - це мій шлях, доля почала знайомити із різними партіями. Були, навіть, слизькі пропозиції. Але потім в моєму житті сталося знакове знайомство із головою партії Нарадний Рух України,  який вразив, в певних обставинах, своєю порядністю, патріотизмом та розумом. Це було першим поштовхом для того, щоб уважніше придивитися до РУХУ», - йдеться у повідомленні. 
Подробнее ...

Опасные развлечения девушек в Ирпене чуть не закончились трагедией (ФОТО)

Опасные развлечения девушек в Ирпене чуть не закончились трагедией (ФОТО)
Вчера в Ирпень несколько девушек-подростков прицепились к электропоезду. Соответствующие снимки опубликовала пользовательница Алла Радионова на своей Facebook-странице.
В районе полудня 14 июля четыре девушки школьного возраста как минимум одну остановку ехали, прицепившись к последнему вагону электрички. В Ирпене они соскочили на платформу. Одна из "зацеперш" в прыжке подвернула ногу.
"Благо электричка шла в другую сторону, в Киев", - отметила Алла Радионова.
1
3
4
5
Подробнее ...

В обличчя журналістці ІА «Погляд» зловмисник вилив зеленку. Та як місцева влада заохочує до насилля над журналістами.

В обличчя журналістці ІА «Погляд» зловмисник вилив зеленку. Та як місцева влада заохочує до насилля над журналістами.
Учора приблизно о 17:15, у кількох метрах від редакції ІА «Погляд» невідомий чоловік вилив в обличчя журналістці зеленку. Постраждала отримала хімічний обік роговиці ока. Зловмисник зник з місця пригоди дуже швидко. Причому, не намагаючись прикрити обличчя. 
На місце події співробітники поліції приїхали лише через 40 хвилин після виклику, опитали свідків та склали відповідний протокол. 
Журналісти агенції натомість сумніваються, що зловмисника буде покарано. Мовляв, напад – замовлення тих, кому «не подобається» журналістські розслідування Погляду.
molodik
spravka
В свою чергу, колектив редакції ІА Погляд опублікував відкрите звернення» до Генпрокуратури, МВС та Адміністрації Президента:
«Ми, працівники інформаційної агенції «Погляд», вимушені констатувати факт, що впродовж останніх років через безкарність, а також через відверту бездіяльність правоохоронних органів, в Приірпінні та інших регіонах Київщини, де працюють журналісти нашої інформаційної агенції, почастішали випадки обмеження прав журналістів. Ми вже звикли до системного перешкоджання нашій професійній діяльності з боку органів місцевого самоврядування та спеціально вишколених для цього найманців. Нас вже не дивують і непоодинокі погрози – як під час збору інформації на різних подіях, так і в соціальних мережах. Ми, як незалежне джерело правдивої та незручної для влади інформації, щодня стикаємося з масою різноманітних перешкод – від звичайного чиновницького формалізму до відкритого нахабства та грубості.
 
Ми здогадуємося, хто є замовником нападу на журналістку ІА «Погляд». На нашу думку, цей випадок – лише одна маленька ланка в довгому ланцюгу добре спланованої війни місцевої влади проти опозиційного ЗМІ, його журналістів та активістів, фізична розправа та знущання над якими у Приірпінні вже стали звичною справою. Мета цієї війни – залякати, затулити рота, і таким чином завадити розголосу про корупційні схеми та відвертий дерибан грошей громади. І замовники–організатори переконані, що це буде зробити не складно. Принаймні з “Поглядом”, адже переважна більшість наших журналістів – саме жінки. І на редакційні завдання – на мітинги та акції протесту активістів, в місця незаконної забудови та вирубки лісів, на локації для зйомок інших гострих тем, вони виїздять без охорони. Не тіште себе ілюзіями, панове! Ми не зупинимось! Наш погляд залишиться незалежним, об’єктивним та неупередженим».
 
 
Випадки нападу на журналістів регіону Приірпіння не є поодинокими.
 
Як відомо, під стінами редакції «Порталу Ірпеня» відбулась акція провладних атовців, які вимагали від журналістів не проводити більше розслідувань по факту розкрадання та незаконного виділення землі під забудову. «Мітингарі» мурували редакцію, палили опудало, погрожували головному редактору Костянтину Хафізову фізичною розправою та нецензурно лаялись. 
 

Місцева влада Ірпеня не тільки не засуджує террор, а навіть заохочує через кишенькові ЗМІ, наприклад, Правда Ірпеня публікувала статті  із закликами до прояву насилля щодо представників незалежних ЗМІ: 
 
Всі ці статті, розповдсюджуються через працівників ІМР, депутатів, заступників міського голови. За весь цей час міський голова жодного разу не засудив насилля над будь-якою людиною, яка постраждала за свої переконання в Ірпені. Навіть більше, в міській раді постійно знаходяться колишні засуджені (Антон Головенко – как преступник из Малина возглавил совет ветеранов АТО в Ирпене. Почему властям выгодно нанимать криминал?) та наймаються "тітушки", для захисту незаконних новобудов.  
 
 
Подробнее ...

Ирпенский суд обязал нацполицию внести в ЕРДР данные о правонарушении, что касается незаконного уничтожения сосен на ул.Лесной

Ирпенский суд обязал нацполицию внести в ЕРДР данные о правонарушении, что касается незаконного уничтожения сосен на ул.Лесной
Как известно, со слов инициативной группы жителей Ирпеня которую возглавляет Арсений Абузов, уже на протяжении года продолжается борьба ирпенских активистов с застройщиком Ковальчуком М.Г., который планировал спилить все сосны на площади в 0.3га по ул.Лесной, 4в и соседним участкам. 
Данные участки Ковальчук присвоил еще в 2008 году, пребывая на должности депутата и члена земельной комиссии и оформляя гектары земли на своих родственников. Сообщают представители ирпенской общественности у себя на странице фейсбук. 
«Как оказалось, Ковальчука покрывает местная полиция, которая планировала спустить на тормозах данное дело, отказываясь регистрировать правонарушение по факту незаконной вырубки в ЕРДР. Неоднократно жители улицы Лесной обращались в полицию по линии 102, препятствуя незаконной вырубке деревьев. Тем не менее, не смотря на все усилия громады (жалобы в прокуратуру, запросы в полицию, публикации в прессе, письма на имя Карплюка) до сих пор, полиция так и не внесла данные о правонарушении в ЕРДР. И тем немение, 12 июля громада получила решение ирпенского суда дабы обязать уполномоченых следователей в полиции внести информацию о данном правонарушении в ЕРДР. В настоящий момент, усилиями громады, вырубка деревьев остановлена, незаконно установленое ограждение на участке демонтировано», - сообщает Арсений Абузов.
суд по Лесной 1
суд по лесной 2
Подробнее ...

Обращение ко всем владельцам «Евроблях»: Скоро машины начнут конфисковывать! Завтра максимальная мобилизация!

Обращение ко всем владельцам «Евроблях»: все завтра под ВР!!! Скоро машины начнут конфисковывать!

Уважаемые водители «Евроблях», мы знаем, как тяжело вам дались те деньги, которые вы отдали за свои автомобили, сейчас мы являемся «преступниками» для своей же власти и уже в ближайшее время машины начнут конфисковать, но есть возможность защитить свои права ЗАВТРА, 13 июня, под стенами Верховной Рады в 8.00

А именно мы призываем всех автовладельцев, найти время, отпроситься с работы, и приехать под верховную раду Украины завтра, 13 июля , в районе 8 часов, если вы не найдете время завтра приехать и поддержать наш с вами закон, то вы потратите, нервы, время и свой автомобиль уже в ближайшем будущем!

Помните, что если мы завтра не добьемся своих целей, то вы, не официальные участники АЕС, первые под угрозой потерять свои автомобили!

Подробнее ...

Звернення Ірпінського осередка АЕС до народного депутата Михайла Гаврилюка.

Звернення Ірпінського осередка АЕС до народного депутата Михайла Гаврилюка.

Шановний Миха́йло Віта́лійович, до Вас звертаються ваші виборці, а саме одна з численних громадськіх організацій Ірпеня та України АвтоЄвроСила. Звертаємось з проханням, завтра, 13 липня, прийти на свою роботу – Верховну Раду та проголосувати за закон стосовно спрощення умов розмитненню автомобілей т.з. «Євроблях».

 

Кожен українець, який придбав «євробляху» працює на звичайній роботі, це підприємці, ветерани АТО, багатодітні родини, та всі інші люди, які живуть в РЕАЛЬНІЙ УКРАЇНІ, з заробітною платою 7-10 000 грн і не можуть накопити на нове авто, або не розуміють, чому потрібно купувати небезпечні та відсталі китайські, українські авто. Зараз всі ми для Вас, влади, «злочинці», тому просимо Вас стати на біг свого народу та проголосувати за законопроект по спрощенню розмитнення!

Сподіваємось завтра побачити Вас біля Верховної Ради, або будимо змушені приїхати к Вам на прийом в Гостомель, щоб запитати, чому Ви прогулюєте роботу та не підтримали цей закон.

Подробнее ...

Завтра ірпінські активісти пікетуватимуть під будівлею МВС

Завтра ірпінські активісти пікетуватимуть під будівлею МВС
Завтра, 13 липня о 11.00 Ірпінські активісти пікетуватимуть під будівлею Міністерством внутрішніх справ України (вул.Богомольця, 10). Про це повідомив на своїй сторінці у мережі facebook депутат Ірпінської міської ради та місцевий активіст Лаврентій Кухалейшвілі.
Лаврентий акция протеста
Акція проти спрямована проти бездіяльності правоохоронної системи і слідчих у питаннях по незаконних забудовах. 
Лаврентий акция протеста банер
«Кримінальні провадження не розслідуються роками, натомість відбувається переслідування активістів і тиск на принципову позицію громадян. Справа по заплаві р. Ірпінь, де вже заливають бетон, справа по Гостомельському шосе, побиття активістів і інші резонансні справи, які навмисно ніхто не розслідує!», - йдеться у повідомленні.
Подробнее ...

“Антикорупційний марафон” в Ірпені: вже з`явились намети

“Антикорупційний марафон” в Ірпені: вже з`явились намети
На центральній площі Ірпеня, з`явився намет з логотипом різних громадських організацій Приірпіння та місцевих ЗМІ. Сьогодні, 12 липня, громадський рух “Ірпінь проти Карплюка і Нових облич” розпочав “Антикорупційний марафон”. Метою цієї громадської акції стало привернення уваги місцевої влади до конкретних проблем містян. А  саме: знищення зелених зон в місті; забудова заплави р. Ірпінь; будівельні афери, пов'язані з недобудовами; проблеми з комунікаціями в будинках, введених в експлуатацію; інфраструктурні питання, пов'язані з нестачею шкіл та дитсадків; тощо.
“Антикорупційний марафон” розпочався пікетом в центрі Ірпеня та інформаційною кампанією — висвітлення існуючих в місті проблем, які місцева влада старанно приховує “за фасадом” піара, облаштованих на бюджетні кошти та за рахунок пайової участі забудовників, у місті скверів та площ. Як відомо, слідством встановлено, що діючий Ірпінський міський голова спільно із заступниками створив злочинну організацію. Їх звинувачують у зловживанні ним службовим становищем, а також привласненні, розтраті майна та ін. За даними прокуратури Київської області, ця злочинна організація вчинила тяжкі та особливо тяжкі злочини з метою розкрадання бюджетних коштів і земель на території міста Ірпеня, що становить десятки мільйонів гривень збитків», - повідомляють учасники марафону.
Нагадаємо, громадський рух “Ірпінь проти Карплюка та “Нових облич” - об’єднання активістів та громадських організацій, ініціативних груп Приірпіння з метою консолідації зусиль в протидії законними методами непрозорим та корупційним діям місцевої влади регіону.  
1
Подробнее ...

Недалеко від Ірпеня правоохоронці «накрили» плантацію конопель

Недалеко від Ірпеня правоохоронці «накрили» плантацію  конопель
В рамках проведення правоохоронцями Київщини щорічної спецоперації «Мак» недалеко від Ірпеня при патрулюванні правоохоронцями виявлено 300 кущів конопель. Повідомляє прес-служба Нацполіціі Київської області.
Господарем «наркотичного» поля виявився раніше судимий чоловік, який вже мав кримінальний досвід вирощування даних рослин.
Крім того, в селі Козаровичі знайдено теплицю в якій росло 48 кущів конопель.
Всі «наркогородники» затримані правоохоронцями. По даним фактам  відкрито кримінальні провадження. Зловмисникам загрожує від 3-х до 7-ми років позбавлення волі.
Подробнее ...

АвтоЄвроСила під ВР зібрала 10 000 «євроблях» на протест, щоб захистити автівки від конфіскації (ВІДЕО)

АвтоЄвроСила під ВР зібрала 10 000 «євроблях» на протест, щоб захистити автівки від конфіскації (ВІДЕО)
АвтоЄвроСила зібрала в урядовому кварталі близько 10 тисяч автомобілів з іноземною реєстрацією. Автовласники розгорнули під стінами Верховної Ради безстрокову акцію протесту. Вимоги – дві. 
Перша до Уряду -  скасувати постанову Уряд від 20 червня №475, яка дала можливість репресувати авто на єврономерах по всій території України й практично паралізувати всю роботу митниць. 
Друга до Парламенту -  проголосувати за законопроект, який передбачить адекватні ставки на розмитнення автівок з єврономерами. Як відомо, на сьогодні У Верховній Раді зареєстровано два подібні законопроекти - №8487 та №8488, але жоден з них не винесений на голосування. 
Поки що акція АвтоЄвроСили має мирний характер, але в разі не виконання вищезазначених вимог, учасники готові розпалювати шини в Урядовому кварталі.
Як відомо, вчора представники АвтоЄвроСили повідомили, що позиватимуться із урядовцями в суді. Адже, на думку юристів, постанова КМУ несе антиконституційний характер. Адже керуючись нею, силовики почали вилучати у власників авто на єврономерах. 


Хочемо зазначити, що ірпінській осередок АЄС один з найбільш активних осередків організації. Тільки на попередні збори у Бучі приїхало майже сотня автівок. 
 
АвтоЕвроСила Ирпень
Подробнее ...
Подписаться на этот канал RSS

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

"Інформаційний портал" є головним сайтом мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця:

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Інформаційний портал" ОБОВ'ЯЗКОВА!