Menu

 

МЕРЕЖА НЕЗАЛЕЖНИХ ГРОМАДСЬКИХ ЗМІ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ

#новини Київщини

#Ірпінь #Буча #Гостомель #Бородянка #Ворзель #Коцюбинське

Новости Ирпеня (149)

Операція «Я». В Ірпені стартувала програма з утилізації ялинок

Операція «Я». В Ірпені стартувала програма з утилізації ялинок

Різдвяно-новорічний час добігає кінця, тому жителі міст активно починають викидати ялинки. Цього року мешканці багатоповерхівок Ірпеня заздалегідь проінформовані про пункти прийому використаних ялинок для їх подальшої утилізації. На прибудинкових огорожах біля контейнерів для сміття містяться пам`ятки з адресами, куди можна віднести ялинку. Як відомо, їх переробляють на тирсу та опалювальний матеріал.

Хоча, як можна побачити на фото , не усі містяни виявляються сумлінними. Дехто викидає ялинки прямо під огорожею з оголошенням. Самі ж контейнери, що призначені для збору ялинок, виявилися не дуже заповненими. Або ірпінці ліняться відносити використані ялинки, або ж дотримуються старої традиції зберігати ялинку до 8 березня. Час покаже.

IMG 20190115 152352

IMG 20190115 152357

Подробнее ...

Олексій Зіневич, громадський діяч, засновник проектів «Громадська ініціатива», засновник ІА “Погляд”, власник групи компаній “Бест” про перспективи розвитку міста

Олексій Зіневич

- Майбутній рік — це рік виборів: президентських, до Верховної Ради, як думаєте, хто може завоювати довіру ірпінців?

- Я впевнений, що команда “Нових облич” дискредитувала себе остаточно. З огляду на те, як пройшли 2018 рік і попередній: з корупційних скандалів все розпочалося і закінчилося гучним скандалом з генпланом. Природно, що згідно соцопитувань, “Нові обличчя” втрачають рейтинг: лише 13% із людей, які визначились, готові віддати їм свої голоси.Тоді як колись вони перемогли з результатом понад 30%. Представники цієї партії й самі усвідомлюють, що їхня каденція добігає кінця, і, відповідно, хочуть монетизувати свої політичні активи.

Ситуація на завершення року показала в який спосіб вони діють: вони готові на все, або затриматися в Ірпені подовше, але так не буде.

Хто отримає підтримку? Отримають підтримку щирі люди, професіонали, активні мешканці Ірпеня. Ми зараз бачимо, як зростають молоді активісти, вони стають сильнішими. Та сама Маріель Славська розгортає потужно свою діяльність, та сама Михайлина Скорик, яка активно веде громадську роботу, розвиваючи групу у Фейсбуку, ті самі “Свободівці”, які скрізь підставляють плече і не заплямували себе голосуваннями за дерибанні питання в раді.

Якщо взяти різні громадські об'єднання Ірпеня - формальні чи не формальні, квартальні комітети міста, то вони народжують десятки нових лідерів, які мають стати депутатами наступного скликання місцевої ради. Саме вони, на мій погляд, мають формувати порядок денний Ірпеня  з огляду на те, чого хоче громада, а не так, як це вигідно окремим бізнесовим інтересам окремих забудовників.

 

- Які проблеми залишаться в цьому році, які перейдуть в наступний?

- Впевнений, що майже всі проблеми Ірпеня, які ми обговорюємо нині, перейдуть у наступний рік. Ми бачимо в цьому році суттєве загострення проблем з освітою, з охороною здоров'я.

Так, стаціонарна лікарня на вулиці Садовій, яка закладалася як проект ще в 2016 році, досі не побудована. Під великим питанням те, чи буде вона побудована взагалі.  Темпи будівництва дитячих садків в Ірпені вкрай низькі - місту вже треба не менше 5 нових комунальних садочків. По генплану-2012 на таку кількість висоток їх мало бути 10, а здано лише два  - дуже маленькі.


Більше того, влада не залучає субвенції з обласного бюджету для того, щоб це будувати, не дивлячись на те, що суттєві кошти Ірпінь відправляє в обласний бюджет. Садочок на Курортній міг би вже 2 роки працювати, але його все ніяк не добудують, хоча по його периметру за цей час уже заселено кілька висотних будинків.

Ми бачимо загострення інфраструктурних проблем: затори на виїзді до Києва, вода неналежної якості, електрику відключають щотижня. Всі ці проблеми треба буде вирішувати в наступному році і навіть в найближчі 5-7 років.

Зрозумійте правильно: я не кажу, що в місті зовсім нічого не робиться, я кажу про пріоритети. Бо, навпаки, ті проекти, які несуть швидку  фінансову або піар вигоду для команди, яка зараз закріпилася в місті — активно фінансують, проте практичної користі для пересічних мешканців вони не несуть. На жаль, попри зовнішній тюнінг Ірпінь не став справді комфортним та зручним містом для життя.

- Що потрібно змінити в Ірпені для того, щоб люди відчули реальні зміни життя на краще?

- У першу чергу треба підвищити рівень свідомості громадян — кожен мешканець Ірпеня має право впливати на розвиток міста, у якому живуть. Кожен - запам’ятайте! Громадяни мають вимагати від влади вирішення своїх проблем. Тому що це основа місцевого самоврядування.

Люди мають усвідомити, що окрім них ніхто ці зміни не принесе. Якщо вони очікують, що бізнесмен прийде і вирішить всі проблеми в Ірпені, то вони помиляються - він зароблятиме на цьому місті гроші.
Відповідно, має бути розумний баланс між бізнесом і вимогами громади, які вона ставить. Це має бути взаємовигідне співіснування, яке дає плюси і тій, і іншій стороні. Будь-який дисбаланс в цьому питанні породжує втрати в бізнесі або, навпаки, бізнес паразитує на громаді. І те , і інше не прийнятно, на мій погляд.

- Тоді одним з головних побажань для людей в наступному році — бути свідомими?

-  Саме так, бути свідомим і активними. Тобто вони мають усвідомити, що крім них їх проблеми ніхто не вирішить. Цікавий приклад характеризує цей рік. Це афера Вишнякова з інвесторами БГМ, так званий мікрорайон “Благодатний” - навіть в ці святкові дні мені через Фейсбук надходили скарги від цих людей.

Забудовник зібрав гроші, почав будувати і... покинув. На цьому все. Два роки ошукані інвестори ходили, просили, вимагали... Потім, коли ми з ними почали спілкувалися, я їм пояснив, що крім них ці будинки ніхто не добудує. Така реальність.

Вони зараз створюють кооператив, скидаються грошима і закінчують ту недобудову, в яку вони інвестували кошти, з контролем повним фінансів. Так, там є й інша проблема: люди вклали в будівництво на етапі котловану і будувати треба з нуля, це дуже складна історія. Але іншого шляху, як людям самим влазити і розбиратися, що треба зробити, немає. Ніхто не прийде зовні вирішувати наші проблеми в Ірпені - це має усвідомити кожен мешканець міста. Лише ми самі можемо все змінити.

- Але ситуація це жахлива - люди двічі вкладають гроші в своє житло.

- Згоден, ситуація жахлива. Люди мають бути пильними - вони мали б звернути увагу на те, що вони платять за житло дешевше ринкових цін. Тим більше, цей забудовник причетний до багатьох скандалів з сумнівними схемами. Варто враховувати подібні нюанси, інвестуючи в квартири в Ірпені і не тільки тут.
Усе це робить людей більш досвідченими: наступні покупці квартир на подібному гіркому досвіді інших інвесторів, мають приймати рішення щодо купівлі житла. Думаю, що багато, хто розглядає питання інвестування в нерухомість в Ірпені. Тож необхідно цей досвід враховувати.

Та попри все я впевнений, що наступний рік буде кращим, ніж попередній. 2018-й пройшов у великій боротьбі і консолідував багато людей. Шлях, який ми наразі проходимо, не є унікальний. Багато країн Європи та США стали взірцем демократії, де чітко вибудувана система противаг і немає певної домінуючої сили, яка вирішує все, саем через такий гіркий досвід.

Підсумовуючи минулий рік, ми аналізуємо та визнаємо і власні помилки, зокрема те, що даремно розраховували на центральну владу чи правоохоронців. Повторюся: ніхто з “зовні” не вирішить наших проблем.

Але будуть вибори, ці вибори мають привести до влади нових людей і, відповідно, зміни. Або ж цього не відбудеться, і тоді люди будуть і далі чекати, нічого не вирішуватиметься, а проблеми накопичуватимуться і надалі. Це процес. Або ми робимо все самі і зараз, або ми сидимо і чекаємо поки, можливо, виростуть наші діти, що будуть більш свідомими і принесуть необхідні зміни.

Про Олексій Зіневича

Олексій Зіневич - підприємець та громадський діяч, який налагодив успішний бізнес з нуля - групу компаній “Бест”  - не лише в Приірпінні, а загалом у 50 містах Київської та Житомирської областей. Детальну біографію читайте на сторінці Громадська Ініціатива Олексія Зіневича.

Бесіду вела Світлана Гуренко

Подробнее ...

В Ирпене семья с маленькими детьми живет в поврежденном застройщиком Троцько доме. Видеообращение к и.о. мэра А. Попсуй, заместителю А. Маркушину и депутату П. Королю

В Ирпене семья с маленькими детьми живет в поврежденном застройщиком Троцько доме. Видеообращение к и.о. мэра А. Попсуй, заместителю А. Маркушину и депутату П. Королю

В Ирпене семья Карпенко с маленькими детьми живет в поврежденом застройщиком Троцько доме. Видео--обращение к и.о. мэра А. Попсуй, заместителю А. Маркушину и депутату П. Королю

Сама история началась в 2016 г., когда застройщик, некий Василий Троцько, который семье Карпенко обещал построить на их земле отдельно стоящий дом + денежную компенсацию, а взамен хотел несколько соток их земли для коммерческого проекта – таунхауса «Киевский квартал».

 

Ирпень – город возможностей… но только для застройщиков…

Застройщик Троцько оказался, как и другие ирпенские застройщики, более предприимчивым и построил свои таунхаусы не только на земле, что участвовала в договоре, но «прихватил» лишние 2 сотки, за что и было написано на него заявление в полицию по факту самозахвата и мошенничества.

В данный момент застройщик не идет на контакт, что вынудило обратиться семью Карпенко в суд и обратиться в СМИ за помощью.

Киевский квартал

на фото таунхаусы "Киевский квартал"

Застройщик - партнер Билозир?

При первом знакомстве Василий Троцько представлялся чуть ли не партнером Оксаны Билозир, мы «тегним» Билозир в статье, чтобы получить комментарий, действительно ли этот так. Ибо Троцько использует ее имя для получения выгоды и обмана жителей в Ирпене.

Таунхаусы «Киевский квартал» стоят на захваченной земле?

Интересный момент для будущих инвесторов в этот сомнительный проект. Потерпевшие, семья Карпенко, утверждает, что Василий Троцько построил свои таунхаусы на чужой земле, т.е. путем самозахвата. Даже есть заявление в полицию по этому факту. Поэтому тщательней проверяйте все бумаги, а еще лучше опросите соседей, дабы получить комментарий из первых лиц.

Ситуацию усугубляет еще то, что в процессе сооружения своих таунхаусов застройщик, скорее всего, умышленно повредил и жилой дом семьи Карпенко, отчего жизнь ирпенской семьи стала очень некомфортной: нагреть дом с поврежденными стенами кровлей очень тяжело, в результате чего появился грибок, дети начали болеть, а делать ремонт не целесообразно, т.к. неизвестно, что будет дальше. Тот же дом, что застройщик обязался построить (с условием, что будет готово 100% дома, включая внутреннюю отделку) находится на стадии строительства и въехать туда нет возможности.

Дом семьи карпенко

Видео-обращение к местным властям.

В семье 3 ребенка, 2 из которых малолетние, семья уже 3й год живет в состоянии постоянного стресса. Решить как-то ситуацию можно только при содействии городских властей, которые обещали сделать выездную комиссию уже на ближайшей недели.

Поэтому 12 января было записано персональное обращение к и.о. мэра А. Попсуй, первому заместителю. А. Маркушину и депутату округа П. Королю. Если власть Ирпеня не встанет на сторону местных жителей, то семья Карпенко настроена на борьбу с привлечением всеукраинских СМИ к проблемам Ирпеня, где простые жители страдают от произвола застройщиков.

Подробнее ...

При въезде в Ирпень установили огромную надпись «Центральный»... Первая реакция жителей.

ЖК Центральный Ирпень

В течении недели рабочие по несколько букв устанавливали огромные буквы при въезде в город, когда в начале можно было гадать, что же будет написано, но сейчас то понятно, что это реклама ЖК «Центральный» …

 

Обычно при въездах в город устанавливают красивые большие приветственные надписи, в Ирпене же при въезде вас встречают только торговые киоски застройщиков и реклама разных жк.

Вьезд в Ирпень

Сама же колонна «Ірпінь» уже устарела и долгое время не приводилась в порядок, какое-то время при въездах в Ирпень были установлены дешевые пенопластовые буквы, которые смогли продержаться очень мало времени, но вот буквы застройщика установлены капитально и не так бутафорски и халатно, как обычно... и то верно, ведь это реклама ЖК…

Новые декорации Ирпеня простояли до первых ветров


То, что Ирпень стал городом застройщиков и они пользуются всеми льготами уже ясно давно, жк «Центральный» активно пиарят на уровне мэрии, на листовках, буклетах и т.д. Сможет ли обычный предприниматель себе позволить такую по объёмам рекламу? Конечно нет…

listovka ng

Весь этот "ТРЕШ" очень плохо был встречен пользователями соц.сетей:

otziv thentralnyi

Подробнее ...

На Ново-Ірпінській трасі машина поліції врізалася у Mitsubishi, постраждала жінка. Відео

На Ново-Ірпінській трасі машина поліції врізалася у Mitsubishi, постраждала жінка. Відео

У сторону Киева по ново-ірпенській трасі освічена величезна пробка, причиною якої стало ДТП поліцейського авто з Митсубиси.

У п'ятницю, 11 січня, у Київській області автомобіль поліції охорони ZAZ врізався у Mitsubishi. Про це повідомляє Київ Оперативний.

Як зазначається, ДТП сталася на Ново-Ірпінської трасі у напрямку столиці.

У результаті зіткнення постраждала жінка, яка знаходилася за кермом Mitsubishi, її госпіталізували до лікарні.

Рух по трасі після події ускладнено. Причини аварії наразі не відомі.

Подробнее ...

Медична студія Dr.Liyka - сімейний лікар Ірпінь, Буча, Гостомель

Медична студія Dr.Liyka - сімейний лікар Ірпінь, Буча, Гостомель

Медична студія Dr.Liyka почала свою роботу в 2018 році. Засновник медичної студії - сімейний лікар, лікар превентивної медицини Лійка Віолетта.
Доктор Віолетта закінчила Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця, інтернатуру та клінічну ординатуру за спеціальністю сімейна медицина, загалом 10 років навчання.
Практикує як сімейний лікар з 2012 року в різних державних та приватних медичних закладах.

 

Сімейний лікар Ірпінь надає послуги з медичного обслуговування дорослих та дітей від народження, опікується здоров'ям пацієнта та його родини незалежно від захворювання на різних етапах життя людини.

Засновник медичної студії - сімейний лікар, лікар превентивної медицини Лійка Віолетта.Основним напрямком роботи сімейного лікаря є превенція (профілактика)
захворювань через прогнозування ризиків, своєчасну діагностику
захворювання та інформування пацієнта про ризики.

В медичній студії або на виклику по регіону (Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель) можна отримати консультацію та діагностику - загальний огляд, отоскопію, офтальмоскопію, зняти електрокардіограму (ЕКГ), виміряти температуру, артеріальний тиск, зробити швидкі тести на віруси, забір аналізів.
Цього достатньо для діагностики та лікування при 80% звернень. В решті випадків лікар направить на консультацію до довіреного вузького спеціаліста (наприклад гінеколога, ЛОР-лікаря, ендокринолога), проведення додаткових методів обстеження (рентгенографії, УЗД).

Віолетта Лійка є сертифікованим інструктором Європейської ради реанімації з домедичної допомоги, автором методичних рекомендацій "Мама-рятунка. Домедична допомога дітям. Кейси". В медичній студії проводяться курси з домедичної допомоги, які бажано пройти кожному свідомому громадянину.

В 2018 Віолетта ЛІйка заснувала Family Doctors Club - клуб для сімейних лікарів, з метою безерервного професійного розвитку сімейних лікарів.

Якщо ви ще не обрали свого сімейного лікаря - саме час це зробити зараз!
Будьте здоровими та не займайтесь самолікуванням!

Контакти:

  • 0671149087
  • https://www.facebook.com/dr.v.liyka/
  • https://www.instagram.com/dr.liyka/
  • https://goo.gl/7NvbRY - електронний запис на консультацію.
  • Первинне медичне інтерв'ю - безоплатно
  • м.Гостомель, вул.Мисливська 13, ЖК "Парктаун"
    Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.


Ліцензія на здійснення медичної практики №0709/02-М від 07.09.2018 року

Подробнее ...

Через петицію хочуть демонтувати нові лежачі поліцейські в с. Романівка

Фото: Громада мікрорайону Романівка. Ірпінь

Не пройшло і місяця, як з'явилася петиція про демонтаж "лежачіх поліцейськіх" біля с.Романівка, автор петиції аргументує свою думку у тексті під статтею.

В с. Романівка на трасі Р30 були встановлені пристрої примусового зниження швидкості руху ТЗ (Лежачі Поліцейські). Перш за все лежачі поліцейські заборонено встановлювати на магістральних вулицях "Заборонено встановлювати елементи примусового зниження швидкості на 
автомобільних дорогах загального користування поза межами населених пунктів 
та на магістральних вулицях." згідно ДСТУ 4123:2006. Також лежачі поліцейські мають встановлюватись на всю ширину проїзної частини, а в нашому випадку ЛП встановлені тільки на лівих смугах руху, що є ще одним порушенням встановлення ЛП згідно ДСТУ 4123:2006. 

Також пристрої примусового зниження швидкості руху ТЗ мають встановлюватися перед нерегульованими пішохідними переходами, розташованими поза межами перехресть. В Романівці встановлені сітлофори, тому пішохідний перехід є регульованим. Водіі мають змогу об'їхати ЛП по правій смузі, що, в свою чергу, може спричинити ДТП (водії, які рухаються по лівій смузі будуть намагатися перестроїтися в праву смугу, на якій може бути інший ТЗ і це може відволікати від слідкування за сигналом світлофору і ситуації на пішохідному переході) і робить ЛП непотрібним і небезпечним. 

На даній ділянці дороги існує обмеження швидкості в 50км/год (п. 12.4 ПДР) що є достатньою умовою забезпечення безпеки дорожньго руху (тим більше за наявності світлофору)

Підписати петицію можно за посиланням: https://e-dem.in.ua/irpin/Petition/View/275?fbclid=IwAR1U0jl4LvMYkcfLIkn-xla34SNz7MCSjtbRGJe4k-pIR8657p-QhB8sXYI

Подробнее ...

Ірпінь, завтра зустрічай новорічну вантажівку Coca-Cola!

Ірпінь, завтра зустрічай новорічну вантажівку Coca-Cola!

 

Запрошуємо вас на новорічне свято Coca-Cola 2 січня сяюча вантажівка Coca-Cola #БудьСантою завітає до Ірпіня! Ви можете долучитися до заходу на Центральній площі.

 

Надихніться атмосферою свята разом з казковими ельфами, полярними ведмедями та Сантою- чарівником!
Розділіть щасливі моменти із рідними та друзями, надихайте всіх навколо бути Сантою та дарувати радість і святковий настрій
Та це ще не все!

Вантажівку можно побачити на центальній площі Ірпеня з 14.00 до 20.00

Ми підготували для вас маленький сюрприз – кожен зможе отримати новорічну пляшку улюбленої Сoca-Cola Zero.

Діяти потрібно за інструкцією від помічників Санти:
1. Зробіть крок вперед.
2. Залиште позаду всі проблеми і невдачі.
3. Щиро посміхніться
4. Сфотографуйтеся з нашими святковими героями чи просто біля Новорічної вантажівки
5. :loudspeaker: Поділіться враженнями на своїх сторінках Facebook або Instagram із хештегом #БудьСантою

Святкуйте та створюйте казкові враження разом із Coca-Cola

Вхід вільний

Подробнее ...

Подарок на новый год: СТО сделало полный ремонт москвича, в котором 17 лет жил человек. Позитивное видео

Подарок на новый год: СТО сделало полный ремонт москвича, в котором 17 лет жил человек. Позитивное видео

Волонтер и координатор проекта «Доброе дело» Сергей Урбан на своей официальной странице фейсбук рассказал историю про дедушку, который целых 17 лет прожил в своем москвиче и все из-за наследства, которое распределил при жизни между детьми и внуками.

 

 

Часто мелькали в Facebook за него публикации, но ничего не менялось! Дедушка продолжал жить в машине и тихонько плакать...

К счастью на него обратила внимание девушка Надя, которая подняла этот вопрос в социальных сетях и ее подруга приютила его у себя!

Очень много людей поддержали нас и каждый помог по мере своих возможностей!

Дед Володя стесняется помощи и в глазах стоят слезы благодарности! Его обеспечили жильем, бытом и всем необходимым Он всячески хочет отблагодарить и поэтому, будучи с одной ногой, хватается за лопату, чтобы почистить снег во дворе и спрашивает постоянно, чем он может помочь!

На сегодняшний день он в тепле,в добре и в окружении хороших людей!

Отдельная благодарность хозяйке дома, которая своей историей и поступком тронула до глубины души!


В новый год с "Новой" машиной! 

А непосредственно перед новым годом дедушку Володю ждал еще один приятный сюрприз: за ремонт его автомобиля взялся Сергей Саливан, владелец СТО S&T CAR SERVISE в г Ирпень. Который за свой счет произвел полный ремонт и покраску машины деда Володи.

sto deda

Для деда эта машина значит очень много и мы решили сделать ему новогодний подарок, рассказывает Сергей Урбан.

К помощи подключился и красный г Буча, который помог денежными средствами в размере 500 грн на продукты для дедушки!

Также хочу поблагодарить Ирина Бадзюк за постоянную помощь с транспортом и всех, кто нас поддерживает и помогает творить маленькие чудеса!

Большой респект партнерам ZEFIR Studio за крутое видео!

Все, как всегда, оперативно и качественно!

Статья написана по интернет-публикациям Сергея Урбана, БО"БФ"ДОБРОЕ ДЕЛО!"

https://www.facebook.com/groups/dobroe.delo.dlya.vas/

https://www.facebook.com/0986215083urban/https://www.facebook.com/0986215083urban/

Для просмотра видео нажмите на картинку

Сергей Урбан

Подробнее ...

Как за счет бюджета КП «Муниципальная варта» стала координационным центром для титушек и распространение фейков в Ирпене. Видео и факты

Как за счет бюджета КП «Муниципальная варта» стала координационным центром для титушек и распространение фейков в Ирпене. Видео и факты

Децентрализация, кроме множественных плюсов для громад Украины, дала возможность местным «князькам» создавать полноценные карманные армии, прикрываясь благими лозунгами о защите общественного порядка, а по факту создав то самое «гнездо» по нарушению того же самого порядка, которое КП и должно было защищать.

 Фото на обложке стало «лицом» действующей власти. Городской совет Ирпеня набитый титушками «охранялся» от жителей города и журналистов. Как пишут те, кто был на сессии, координация бандформирований велась через КП «Муниципальную варту» Ирпеня. Допускались в здание городского совета только «свои». Весь этот ужас можно посмотреть на видео под статьей. 


Фейковые камеры

Сам Карплюк да и «Муниципальная варта» регулярно пиарились на многочисленных, с их слов, камерах видео-наблюдения. По факту же оказалось, что это фейк ибо камеры не работают… о чем сообщалось в многих сообщениях от жителей города. подробнее по ссылке: http://irpen.net.ua/politik/item/2176-mer-irpenya-protyagom-vsogo-chasu-piarivsya-na-nepratsyuyuchikh-kamerakh

Интересный факт: своими силами интернет издание «Портал Ирпеня» установил на площади несколько камер видео наблюдения, доступ к камерам был У КАЖДОГО жителя города. Но проблема основная была в том, что смотреть в камеры могут все, в том числе и правоохранители, которые могли наблюдать как чудесно сначала проводятся строительные работы, а уже потом делаются под них тендеры. Наш анонимный источник сообщает, что в итоге сотрудниками КП «муниципальная варта» камеры были просто украдены. А свои камеры настроить так и не смогли.

Больше информации по ссылке: http://irpen.net.ua/entertainment/item/1967-gorod-kriminala-kamery-v-tsentre-irpenya-ukrali-cherez-sutki-posle-zapuska-translyatsii


Раздача фейковых газет

Практически на каждом массовом мероприятии появляются молодые люди, которые раздают газеты, где местная власть пытается опорочить каждого активного жителя города по принципу чем страшнее лож, тем больше в нее должно поверить. Все эти «газетенки» координируются и раздают из здания городского совета, там они сберегаются и оттуда их распространяют по городу. А в свою очередь КП «Муниципальная Варта» НИКАК не реагирует на раздачу «чернухи» в здании городского совета. Иногда доходило до маразма и на центральной площади ДЕТЯМ раздавали эти же самые газеты уже с порнографическим характером. 

porno irpin

gazeta varta


Не контролируют ситуацию даже в метре от своего штаба
Созданные для правопорядка при этому всем своим составом не способны защитить свой же офис: не известные облиливали черной жидкостью людей прямо на входе гордского совета.. Единственные, кто пытался задержать преступника, были журналисты газеты «Информационный портал». Видео естественно этого момента камеры не записали. Реакция и помощь Муниципалов = 0. 

Подробнее: http://irpen.net.ua/entertainment/item/2199-v-zdanii-gorodskogo-soveta-aktivista-oblili-neftyu


Своим можно все и постоянное вранье, чтобы защитить друзей-застройщиков.

18 мая 2017 года «Муниципальная варта» попала в очередной скандал. Прямо на против городского совета, на зебре известный «Друг» мэра и застройщик Мирончук припарковал свой джип, реакция сотрудников варты не заставила себя ждать: придумали историю, что джип застройщика был снял во время движения, что очень повеселило жителей города. В итоге получаем результат: за счет городского бюджета сформирована структура для защиты застройщиков и репрессий против простых жителей. 

http://irpen.net.ua/entertainment/item/2323-munitsipalnaya-varta-kryshuet-mazhorov-zastrojshchikov?fbclid=IwAR1yMrsQtPnK_p-X5xxfYFSvF_QuhhO4LFfvPWTKK82AgN876yZOiPbNZ5s


 Гестапо для бездомных

В 2018 году это ПК отметилось в скандале связанного с нечеловеческим отношением к бездомным, что вызвало бурю эмоций в социальных сетях.

http://irpen.net.ua/entertainment/item/2785-koristuvachiv-sotsmerezh-oburili-diji-munitsipalnoji-varti-irpenya-shchodo-bezkhatka


 Лицемерием как норма.

За эти и другие заслуги сотрудниками кп «Муниципальная варта» был проведен корпоратив с награждением грамотами. А уже 29 декабря во всю пиарились с местными чиновниками на поддержке «украинских моряков», захваченных россиянами. А всего год назад, депутат от партии «Новые лица» Н.Лобода ездила в России, на защиту депутата встала вся команда Карплюка, и только под давлением общественности депутат отказался от мандата.

markushin moryjaki

piar morjaki

Ранее до этого про поступок депутата Лободы:

markushin loboda

Подробнее ...
Подписаться на этот канал RSS

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

"Інформаційний портал" є головним сайтом мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця:

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Інформаційний портал" ОБОВ'ЯЗКОВА!