Menu

 

МЕРЕЖА НЕЗАЛЕЖНИХ ГРОМАДСЬКИХ ЗМІ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ

#новини Київщини

#Ірпінь #Буча #Гостомель #Бородянка #Ворзель #Коцюбинське

В.о. мера Ірпеня Попсуй витратила 120 тис. гривень з міськбюджету на святкування в США Дня незалежності України

В.о. мера Ірпеня Попсуй витратила 120 тис. гривень з міськбюджету на святкування в США Дня незалежності України
Карплюк Попсуй Пащинский

Виконуюча обов'язки міського голови (мера), секретар Ірпінської міської ради Анастасія Попсуй витратила 119 760 гривень з міського бюджету на відвідування делегацією р. Ірпеня (Київська область) Сполучених Штатів Америки.
Про це йдеться у відповіді Виконкому Ірпінської міськради на запит Українських Новин.

19 вересня інформаційне агентство "Українські Новини" направило запит до Ірпінської міськради з проханням надати інформацію про відвідування делегацією р. Ірпінь США в серпні 2018 року.

На запрошення Українського Конгресового Комітету Америки - Відділ Іллінойс та Української Греко-католицької церкви Св. Михаїла м. Мілуокі до США були запрошені:

в.о. міського голови, секретар ради Анастасія Попсуй;
депутати міськради Олександр Маркушин та Олександр Пащинський;
радник з питань міжнародного співробітництва Оксана Сулима;
заслужений артист України Іван Пилипець.

"Вартість витрат - 119 760,0 гривень, з них: авіаційний квиток в обидві сторони - 31 560 гривень, проживання у готелі 53 633,87 гривень, добові 34 566,13 гривень. Витрати на авіаційний переліт, проживання здійснювалися за рахунок міського бюджету для Анастасії Попсуй, для інших членів делегації за рахунок спонсорських коштів. Відшкодування добових здійснювалося за рахунок міського бюджету для Попсуй, для інших членів делегації за рахунок спонсорських коштів", - йдеться у відповіді Ірпінської міськради.

Програма перебування передбачала участь у святкуванні з нагоди 27-ї річниці незалежності України в місті-побратимі Мілуокі. Також делегація взяла участь в офіційній церемонії підняття українського прапора в м. Чикаго з нагоди Дня незалежності України та участь у фестивалі "Українські дні - 2018", де від м. Ірпінь з вітальною промовою до всієї української спільноти американського штату Іллінойс виступила Анастасія Попсуй та співав гімн України Іван Пилипець.

Стаття по темі:

Депутатка Попсуй живе за межею бідності і купує "Хонду" за 30 тисяч гривень

 

 

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

"Інформаційний портал" є головним сайтом мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця:

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Інформаційний портал" ОБОВ'ЯЗКОВА!