Menu

 

МЕРЕЖА НЕЗАЛЕЖНИХ ГРОМАДСЬКИХ ЗМІ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ

#новини Київщини

#Ірпінь #Буча #Гостомель #Бородянка #Ворзель #Коцюбинське

Авто Євро Сила: "Розмитнення авто в середньому буде коштувати 500-1000 євро"

Авто Євро Сила: "Розмитнення авто в середньому буде коштувати 500-1000 євро"

 

Авто Євро Сила розробила свої пропозиції поправок до законопроектів №8487 і №8488, щодо розмитнення “євробях”. У відсотковому співвідношенні — це 40-45%. Про це на офіційній сторінці організації у facebook повідомив Олег Ярошевич.
Середня вартість авто на “єврономерах” складає 1000 — 2000 євро. Таким чином, розмитнення не може перевищувати 500 — 1000 євро відповідно. Переконані представники Авто Євро Сили.
Якщо ми будемо брати автомобіль, наприклад, вартістю 1000 євро, то всього платежів до бюджету — 446 євро. Це 44% від вартості автомобіля. Якщо автомобіль вартує 1500 євро, то вартість платежів буде 696 євро. Якщо автомобіль буде вартувати 2000 євро, то до бюджету прийдеться сплатити 925 євро. Це в середньому 40-45%”, - пояснив Олег Ярошевич.
Як відомо, в країнах Європи вартість розмитнення автівки завезеної із-за кордону (США або Японії) складає 50%.
Розраховуючи вартості розмитнення “євроблях” в Україні, представники Авто Євро Сили відштовхувались від чинного митного законодавства та фінансових зобов'язань України перед євроспільнотою.
Yaroshevich v VR
У нас, в українців, є зобов'язання. Нас змушують платити за борги які беруть чиновники для розвитку нашої країни. Ми зобов'язані перед європейською спільнотою виплачувати борги та підписані були, скажімо так, певні там договори, в цих договорах вказано, що з ПДВ від інших платежів будуть відшкодовуватись борги, - пояснює Олег Ярошевич, - Наприклад, автомобіль коштує 7000 євро. Що потрібно сплатити, аби отримати українські номери. 20% - це 1400 євро це тільки ПДВ. 700 євро — це мито. Плюс 3% у пенсійний фонд та 1,5% військовий збір. І акциз, який ми зараз пропонуємо, — це 75 євро — за дизельний, 50 євро - за бензиновий. Якщо у тебе “дволітровий дизель” ти заплатиш 150 євро акцизу”.
Крім того, Авто Євро Сила пропонує ввести на законодавчому рівні пільгове розмитнення для інвалідів (безкоштовно) та атовців (вдвічі дешевше).
Наразі, представники Авто Євро Сили ведуть роботу із профільними парламентськими комітетами для того, щоб у вересні нові поправки були включені до законопроектів та проголосовані у другому читанні.

 

Медиа

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

"Інформаційний портал" є головним сайтом мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця:

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Інформаційний портал" ОБОВ'ЯЗКОВА!