Menu

 

МЕРЕЖА НЕЗАЛЕЖНИХ ГРОМАДСЬКИХ ЗМІ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ

#новини Київщини

#Ірпінь #Буча #Гостомель #Бородянка #Ворзель #Коцюбинське

“Нардеп-радикал” вибачився за те, що “ВР не справляється з антикорупційною реформою”, а аудитор НАБУ пообіцяв піти у відставку

“Нардеп-радикал” вибачився за те, що “ВР не справляється з антикорупційною реформою”, а аудитор НАБУ пообіцяв піти у відставку

Сьогодні, 26 липня, під час круглого столу в Укрінформі народний депутат від Радикальної Партії Ігор Попов публічно вибачився перед юристами та журналістами за те, що Парламент не в змозі провести антикорупційну реформу в Україні. 
“В Україні система яка б змогла побороти корупцію серед чиновників відсутня, - зізнався Ігор Попов, - Жодного обвинувачувального вироку по незаконному збагаченню чиновників немає до сих пір. Справи відкриваються і закриваються досить швидко”. 
Організатори круглого столу “Українське юридичне товариство”, впевнені, що проблема “не подолання корупції” полягає в тому, що існують конфлікти між правоохоронними системами, а статус самих аудиторів НАБУ не визначений.
Комісія аудиторів Національного антикорупційного бюро України хоче внести зміни в закон про НАБУ, якими буде уточнено їх статус. Пояснив аудитор НАБУ Павло Жебрівськийна.  
"З приводу НАБУ і комісії по зовнішньому оцінюванню НАБУ. На жаль, законодавець у 26 ст. закону про НАБУ тільки оговорив, що є аудитори, які мають провести аудит. Якщо ми втрьох (працюємо - ред.) на волонтерських засадах, ми не знаємо, де ми маємо бути, ми не знаємо чи має бути з нами укладений трудовий договір. Ми не розуміємо, які наші права та обов'язки, які наслідки для НАБУ, чи керівництва НАБУ у випадку недопущення нас до всіх процедур. Чи має бути у нас патронатна служба. ...Ми підготували зміни до закону про НАБУ, де виписали всі ці речі, і передали в три інституції - до ВР, Кабміну і до Адміністрації Президента, від кого делеговані аудитори. Я сподіваюся, що у вересні Комітет ВР (з питань запобігання і протидії корупції - ред.) виступить ініціатором прийняття цього закону", - сказав Жебрівський.
За його словами, якщо до кінця вересня не буде прийнято змін, то він планує подати у відставку. "Тому що займатися незрозуміло чим, я думаю, непотрібно", - сказав Жебрівський.
Він поінформував, що зараз група аудиторів працює над регламентом про аудит, який буде презентовано Комітету ВР з питань запобігання корупції та іншим зацікавленим органам.
Жебрівський зазначив, що така інституція як НАБУ, безперечно має бути, і перевірка його та рекомендацїї стосовно поліпшення фукціонування установи аудитори зроблять та нададуть.
 

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

"Інформаційний портал" є головним сайтом мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця:

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Інформаційний портал" ОБОВ'ЯЗКОВА!