Menu

 

МЕРЕЖА НЕЗАЛЕЖНИХ ГРОМАДСЬКИХ ЗМІ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ

#новини Київщини

#Ірпінь #Буча #Гостомель #Бородянка #Ворзель #Коцюбинське

Обрано нового голову Київської міської організації Аграрної партії

Обрано нового голову Київської міської організації Аграрної партії

9 жовтня відбулась конференція Київської міської регіональної організації Аграрної партії. В роботі взяли участь 30 делегатів. Новим головою міської організації було обрали підприємця Олексія Кожушко.

«Я підприємець, мені 41 рік, я киянин, живу в Голосіївському районі, одружений, маю двох дітей. У мене дві вищі освіти. За першим фахом я зооінженер, за другим - економіст. Мою велике бажання зробити сильну організацію Аграрної партії в Києві, я розумію, що зараз бізнес піде на задній план, бо партійна робота вимагатиме вкладення усіх сил, але я до цього готовий», - розповів новообраний голова.

 

Свою роботу в місті Києві політик планує побудувати у три етапи: участі в президентській кампанії, парламентських перегонах і місцевих виборах 2020 року.

«У нас не має часу на розкачку. До президентських виборів уже зовсім мало часу. Буквально за місяць ми маємо зібрати повноцінну команду по всіх районах. Далі уже з перевіреною командою впевнено йти на парламентські вибори і звісно висувати свого кандидата на посаду мера Києва і боротись за повноцінне представництво в міській раді. Я готовий консолідувати навколо себе усіх конструктивних людей, співпрацювати з асоціаціями та спілками, окремо будемо розробляти повноцінну програму для молоді, адже саме молодь має стати в авангарді якісно нової української політики», - говорить Олексій Кожушко.

 IMG 20181009 164820

За місяць підготовки до конференції, ми побачили, що команда Олексія Кожушка - молоді, амбітні, ініціативні люди, в яких горять очі і є щире бажання розбудовувати Україну, в такого запалу великі перспективи, - відмічають присутні партійці.

 IMG 20181009 163609

Привітав новообраного голову і лідер Аграрної партії Віталій Скоцик наголосив, що попереду його чекає важка боротьба.

«Київ не може залишатися поза пильною увагою. Від того, як спрацює партія у столиці значною мірою залежить результат майбутніх виборів і можливості партії реалізовувати свою програму і працювати в інтересах всього українського народу. Ми зараз наближаємось до історичного рубікону, або ми зможемо вистояти і збудувати сильну, незалежну Україну, або допустимо політичний реванш проросійських сил і відкотимось на 100-чя назад в історичному циклі. Це буде складна боротьба і ви берете на себе непросту нішу», - говорить Віталій Скоцик.

 

Під час конференції делегати обрали також заступників - Микиту Мальчевського та Миколу Себу, виконком та контрольно-ревізійну комісію.

 

Також на конференції було висунено делегатів на XV-тий черговий З’їзд Аграрної партії, який відбудеться 21 жовтня.

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

"Інформаційний портал" є головним сайтом мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця:

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Інформаційний портал" ОБОВ'ЯЗКОВА!