Menu

 

МЕРЕЖА НЕЗАЛЕЖНИХ ГРОМАДСЬКИХ ЗМІ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ

#новини Київщини

#Ірпінь #Буча #Гостомель #Бородянка #Ворзель #Коцюбинське

Львівщина: Боротьба проти Аграрної партії – це боротьба проти України

Львівщина:  Боротьба проти Аграрної партії – це боротьба проти України

11 жовтня відбулася 8 чергова звітно-виборча конференція Львівської обласної організації Аграрної партії. В її роботі взяли участь 86 делегатів.

 

Очільник Аграрної партії на Львівщині Мар’ян Лозинський прозвітував, що за останні 5 місяців з 20 районних організацій партія виросла до 32, аграрії уже працюють в 7-ми з 8-ми міст обласного підпорядкування, чисельність партійців зросла до 650. І попри всю дискредитаційну боротьбу, яка розгорнулася проти Аграрної партії в останній час, вона лише стає сильнішою і укріплюватиме і далі свої позиції.

«Ми проходимо непростий період і як партія, і як держава. Українське суспільство у великій небезпеці, як і століття тому є великий ризик знищення української державності через втручання зовнішніх сил. В цей же час незрозумілі експерименти в медицині, провали в освіті, так звані «реформи» в судовій та правоохоронних системах – виганять тисячі українців з України. Зупинити всі ці процеси можна лише будучи у владі, ми свідомі, що ніхто добровільно владу нам не дасть, але ми мусимо боротися за нашу державу, нашу землю, наших людей», - говорить голова Львівської обласної організації Аграрної партії Мар’ян Лозинський.

 IMG_20181011_135905.jpg

Партійці обговорили економічну і політичну ситуацію в країні та наболілі питання, які має вирішувати партія.

«Ми бачимо, як вимирає село. А це неприпустимо. Ми як політична сила маємо запропонувати як розвивати сільську місцевість. Але для початку мусимо вистояти самі, щоб прийти у владу і реалізувати свої програми. Ми закликаємо голову партії в майбутньому уважніше ставитися до свого оточення, щоб в наші ряди більше не попали люди, які потім почнуть «топити» і лідера, і партію», - говорить голова Василь Коцюруба.

 IMG_20181011_133157.jpg

Партійці Львівщини переконанні, суспільство має згуртуватися проти спільної небезпеки.

«Я в Аграрній партії 27 років. Сьогодні наше завдання консолідувати аграрних виробників, молодь, науковців. За останній місяць навколо Аграрної партії відбувався політичний резонанс, проти нас борються брудними методами, але і на всіх виконкомах, які були в цей час і сьогодні на конференції ми висловлюємо підтримку нашому лідеру – Віталію Скоцику, він наш бренд, наше обличчя», - говорить Григорій Сиділо.

 IMG_20181011_133436.jpg

Своє бачення розвитку і Аграрної партії, і України під час конференції висловила і молодь.

«Сьогодні молодь тікає з села і України, бо не бачить перспектив. Перше, що потрібно молодим людям – це можливість розвиватися. Я радий, що є Аграрна партія, яка дає нам змогу це робити. Для нас це інструмент і для власного розвитку, і для будівництва сильної держави», - говорить студент Львівського національного університету імені Франка Віталій Косович.

 IMG_20181011_133048.jpg

На конференцію завітали також гості з Рівненщини. 

«Будучи і членом Стратегічної ради і ради голів, я бачив з середини як відбувались всі ці маніпуляції і я скажу вам – це було бридко. Я дякую лідеру за витримку і стійкість і дякую всім, хто не повірили в маніпуляції і не піддались на провокації і я радий, що вистояла Львівщини», - говорить голова Рівненської обласної організації Аграрної партії Юрій Супрунюк.

 IMG_20181011_142003.jpg

Лідер Аграрної партії Віталій Скоцик наголосив, перемога Аграрної партії означатиме – перемогу України і її майбутнього.

«Хто знає як би розвивалася Україна якби Симона Петлюру не вбили в Парижі в середині минулого століття, хто знає як би розвивалась Україна якби В’ячеслава Чорновола спочатку не зрадили колеги в Верховній Раді, а потім не вбили на дорозі? За цим стояли ті, кому не потрібна сильна, незалежна Україна. Те, що сьогодні відбувається навколо Аграрної партії – це боротьба проти України, зрежисована в Москві. Але ми вистояли завдяки сильній команді і вірі у власні сили і не здамося і далі», - говорить Віталій Скоцик.

 IMG_20181011_131726.jpg

Під час конференції було висунено делегатів на XV-тий черговий З’їзд Аграрної партії, який відбудеться 21 жовтня у Києві.

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

"Інформаційний портал" є головним сайтом мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця:

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Інформаційний портал" ОБОВ'ЯЗКОВА!