Menu

 

МЕРЕЖА НЕЗАЛЕЖНИХ ГРОМАДСЬКИХ ЗМІ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ

#новини Київщини

#Ірпінь #Буча #Гостомель #Бородянка #Ворзель #Коцюбинське

Івано-Франківщина: Аграрна партія здатна змінити політичний ландшафт України

Івано-Франківщина: Аграрна партія здатна змінити політичний ландшафт України

Незалежність, опора на середній клас і справжніх патріотів – закладені в фундамент Аграрної партії. Це не дозволяє нікому її підім’яти і не влаштовує східного сусіда, який розраховує на політичний реванш проросійських сил на президентських і парламентських виборах 2019 року і повернення України в зону свого впливу. Перемога Аграрної партії - означатиме перемогу незалежного, цивілізованого майбутнього України.

Про цей йшлося під час звітно-виборчої конференція Івано-Франківської обласної організації Аграрної партії, яка відбулася 10 жовтня.

«Ми маємо бути сильні та мужні. Ми сформували справжню, демократичну політичну силу покликану відстоювати інтереси українського народу і будувати ту державу, з якої не захочуть тікати наші діти – і ми мусимо це втілити в життя. Якщо ми цього не зробимо, то хто?», - говорить голова Івано-Франківської обласної організації Аграрної партії Денис Іваненко.

Аграрна партія стала мішенню для політичних аферистів та проросійських сил, однак у боротьбі лише закалилася, впевнений лідер Аграрної партії Віталій Скоцик.

«Для мене найбільший страх привести у владу троянських коней, які потім продаватимуть голоси і працюватимуть проти України. Та атака, яка відбулась на Аграрну партію в результаті тільки зміцнила наші ряди. Ті люди, які вистояли в цій боротьбі, не зламаються і працюючи у Верховній Раді та виконавчій владі», - говорить голова Аграрної партії Віталій Скоцик.

Під час прес-конференції було висунено делегатів на XV З’їзд Аграрної партії, який відбудеться 21 жовтня в Києві.

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

"Інформаційний портал" є головним сайтом мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця:

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Інформаційний портал" ОБОВ'ЯЗКОВА!