Menu

 

МЕРЕЖА НЕЗАЛЕЖНИХ ГРОМАДСЬКИХ ЗМІ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ

#новини Київщини

#Ірпінь #Буча #Гостомель #Бородянка #Ворзель #Коцюбинське

Офіційне повідомлення

Офіційне повідомлення

Рішенням З'їзду Аграрної партії України від 19 жовтня 2018 року, з метою подальшої розбудови Аграрної партії України на основі передових європейських підходів і досвіду, розпочато процес підготовки нової редакції Статуту Партії.

Відповідно до статті 36 Статуту Партії, на виконання зазначеного рішення, Політичною радою Партії, сформовано Тимчасову комісію з підготовки та внесення змін до Статуту.

У зв'язку із цим, просимо членів Партії та партійні організації усіх рівнів, до 14 листопада 2018 року (включно), надати свої пропозиції щодо змін до Статуту, на електронну адресу Центрального апарату Партії: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

"Інформаційний портал" є головним сайтом мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця:

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Інформаційний портал" ОБОВ'ЯЗКОВА!