Menu

 

МЕРЕЖА НЕЗАЛЕЖНИХ ГРОМАДСЬКИХ ЗМІ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ

#новини Київщини

#Ірпінь #Буча #Гостомель #Бородянка #Ворзель #Коцюбинське

Заява до правоохоронних органів

Заява до правоохоронних органів

Аграрна партія України повідомляє, що 30 жовтня 2018 року змушена була звернутися до Національної поліції України з ЗАЯВОЮ ПРО ЗЛОЧИН (вхідний № 34741)!

29 жовтня 2018 року інвентаризаційною комісією Центрального апарату Аграрної партії України, створеною Головою Партії розпорядженням від 26 жовтня 2018 року № 204 було виявлено та зафіксовано відповідним актом відсутність Статуту, установчих документів і печатки Аграрної партії України у приміщенні, орендованому Аграрною партією України, за адресою: м. Київ, вул. Васильківська, 37.

У зв’язку із ситуацією, що склалась сьогодні навколо Аграрної партії України, пов’язаної із категоричним небажанням екс-голови Партії Скоциком В.Є. визнавати легітимність новообраного лідера Партії та публічною демонстрацією своєї необґрунтованої агресивної позиції шляхом проведення мітингів під Міністерством юстиції України із вимогою скасувати державну реєстрацію змін у складі керівних партійних органів, незаконно скликаного з’їзду, поширення неправдивої інформації у засобах масової інформації та соціальних мережах, є підстави вважати, що саме екс-головою Партії було привласнено статут, установчі документи та печатку партії.

Аграрна партія України на чолі з Головою Крутьком Ю.М. вживає всіх можливих та необхідних заходів щодо захисту законних прав та інтересів Аграрної партії України та її партійців.

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

"Інформаційний портал" є головним сайтом мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця:

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Інформаційний портал" ОБОВ'ЯЗКОВА!