Menu

 

МЕРЕЖА НЕЗАЛЕЖНИХ ГРОМАДСЬКИХ ЗМІ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ

#новини Київщини

#Ірпінь #Буча #Гостомель #Бородянка #Ворзель #Коцюбинське

Миколаївська обласна організація неодмінно здобуде достойний результат під час виборів до ОТГ

Миколаївська обласна організація неодмінно здобуде достойний результат під час виборів до ОТГ

Сьогодні відбулось засідання виконавчого комітету Миколаївської обласної партійної організації Аграрної партії України під головуванням Гасюка Анатолія Петровича, голови Миколаївської обласної партійної організації. На засіданні виконкому був присутній голова партії Крутько Юрій Миколайович, заступники голови партії Корбан Олег Борисович і Гайдай Сергій Анатолієвич та голова Кіровоградської обласної партійної організації Таровик Сергій Петрович.
Члени виконкому прийняли рішення, що Миколаївська обласна партійна організація була, є і буде у складі Аграрної партії України.

Також, було прийнято рішення що Миколаївщина обов`язково прийме участь у майбутніх виборах до ОТГ, що відбудуться 23 грудня 2018 року та неодмінно здобуде достойний результат.

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

"Інформаційний портал" є головним сайтом мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця:

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Інформаційний портал" ОБОВ'ЯЗКОВА!